دوره محصلان برتر - مدرسه ایلان ماسک

دوره‌ی محصلان برتر

مدرسه ایلان ماسک

شروع دوره‌: از 9 تیر ماه 1403

کلاس‌ها روزهای زوج از ساعت 18 تا 20 و به‌صورت آنلاین خواهد بود.

تخفیف ویژه 6 میلیون تومانی به مدت محدود

شهریه دوره:

24,000,000 تومان

18,000,000 تومان

ثبت نام دوره

جهت راهنمایی می‌توانید در واتساپ با کارشناسان دوره در ارتباط باشید.
09193046002   09366585187 

دوره محصلان برتر (مدرسه ایلان ماسک)

ویژه محصلان 9 تا 17 سال

در دوره محصلان برتر (مدرسه ایلان ماسک) دانش آموزان و نوجوانان مهارت هایی را خواهند آموخت که در مدارس آموزش داده نمی شود!

داشتن یا نداشتن این مهارت‌ها از سنین پایین مشخص می‌کنند که: نوجوان ما در آینده به درجات عالی می رسد یا برعکس و آیا وارد شغل مناسبش می‌شود یا بیکار و افسرده خواهد شد؟!

متنی که در ادامه خواهید خواند، احتمالا شبیه این موارد را از اطرافیان و دوستان شنیده باشید و حتی ممکن است در خانواده خود نیز نمونه آنرا دیده باشید…

دوستی دردوران دبیرستان داشتم که از لحاظ ریاضی واقعا نخبه و باهوش بود. بعد از کنکور متوجه شدم که به دانشگاه صنعتی شریف راه پیدا کرده و در حال تحصیل کارشناسی ریاضی محض است. اما بدون آنکه درسش را به پایان رساند دانشگاه را به دلایل اقتصادی ترک کرده بود. حدودا 25 سال پیش  یک روز به طوراتفاقی او را در ترمینال دیدم. ناراحت روی صندلی انتظار نشسته و به مینی بوس ها زل زده بود…

از پشت صندلی به او نزدیک شدم و تا متوجه من شد و من را شناخت  همدیگر را در آغوش گرفتیم. گفت سیدا گاهی برنامه هات رو توی تلویزیون میبینم و چقدر خوشحالم که به این موفقیت ها رسیدی! بعد از مرور خاطرات گذشته از او پرسیدم که تو در حال حاضر مشغول به چه کارهایی هستی؟

با سرافکندگی گفت یک دانگ از این مینی بوس را اقساطی از صاحبش خریداری کرده ام و برای پرداخت هزینه اش به هرجای کشور مسافر میبرم. ماشینی که خشک و صفر آن در حال حاضر هم قیمت چندانی ندارد. بعد از اینهمه تحصیلات یک دانگ از یک ماشین قدیمی نصیبش شده بود آنهم قسطی!! چون نمیدانست از هوش و مهارتش چطور برای رسیدن به آسایش استفاده کند…

جمله ای از سازمان یونسکو در ذهنم آمد که اعلام کرده بودند در قرن جدید باسواد کسی است که بداند چطور از استعداد و خوانده ها و نوشته ها در زندگی خود تغییری ایجاد کند و باسوادی فقط به صرف دریافت مدرک نیست!

 

رازهای یک پرورش درست و اصولی برای موفقیت فرزندانمان!!

یکی از اصول تاثیرگذار در موفقیت نوجوان این است که چگونه توانایی های خود را شناسایی کند و مهمتر آنکه چطور از این استعدادش در جهت موفقیت تحصیلی و اجتماعی استفاده کند. چطور از احساسات مخرب همانندخجالتی بودن حسادت و کینه و غیره دوری کند.

او باید در قدم اول یادبگیرد، با تاثیر بر ضمیرناخوداگاه خود و استفاده از ذهن در جهت شکل دهی هویت و دیدگاه فردی و در نتیجه رسیدن به هدف و پایه گذاری باورهای آینده از همان ابتدا آمادگی داشته باشد.  و این یعنی بدست آوردن مهارت برنامه ریزی عصبی کلامی!

 

موفقیت پول نیست، بلکه تبدیل شدن به فردی است که همواره بتواند ثروت عظیمی را به دست بیاورد!!

برایان تریسی

دوران نوجوانی فرصتی طلایی برای موفقیت در آینده است. در این دوران، شخصیت و هویت شکل می‌گیرد و پایه‌های موفقیت فرزندانمان در آینده بنا می‌شود.

این دوره شامل آموزش مهارت‌های کلیدی برای موفقیت در زندگی مانند:

 • تقویت حافظه و تمرکز
 • تندخوانی و یادگیری مؤثر
 • هوش هیجانی
 • عزت نفس و اعتماد به نفس
 • ارتباط موثر
 • مهارت حل مسئله و تصمیم گیری
 • مهارت های گفتاری ( فن بیان و سخنوری)
 • هوش مالی
 • سواد IT
 • سواد رسانه‌ای
 • مهارت‌های نوشتاری
 • آداب معاشرت
 • تکنیک رهایی از احساسات نامطلوب (EFT)
 • برنامه ریزی عصبی کلامی (NLP)
 • آسیب های اجتماعی مواد مخدر
 • تغذیه تحصیلی
 • رفتارشناسی و آسیب‌های دوران بلوغ

این دوره به صورت آنلاین و دانلودی برگزار می‌شود

آموزش مهارت های اجتماعی و احساسی

از مهمترین کارهایی که برای آماده کردن کودکان جهت داشتن آینده ای سالم باید انجام دهیم؛آموزش به آنها برای کسب مهارت های اجتماعی و احساسی شان است!

محققان دانشگاه دوک بیش از 700 کودک مناطق مختلف آمریکا را از سنین مهدکودک تا 25 سالگی دنبال کردند و بین مهارت های اجتماعی سنین مهدکودک و موفقیت آنها در دو دهه ی بعد به عنوان یک بزرگسال،رابطه ی همبستگی معناداری یافتند.

این مطالعه که 20 سال به طول انجامید نشان می دهد کودکانی که از شایستگی اجتماعی برخوردار بودند. یعنی میتوانستند بدون دریافت راهنمایی با همسالان خود همکاری کنند، به بقیه کمک کنند و واحساسات دیگران را درک کنند،.نسبت به کودکانی که مهارت های اجتماعی و هوش هیجانی محدودی داشتند .با احتمال بسیار بیشتری تا سن 25 سالگی یک مدرک دانشگاهی معتبر و کاری تمام وقت داشتند!  (دوره محصلان برتر)

 

تقویت هوش هیجانی کودکان و نوجوانان

گاهی حس میکنیم وقتی پسر یا دخترمان بین دوستانش قرار میگیرد بسیار حساس تر است و روابط ضعیف تری دارد!

با یک شوخی از طرف دوستش سریع عصبانی میشود. لجباز و یک دنده است… نسبت به هر اختلاف نظری که با او می شود خشمگین و ناراحت میشود! حتی نحوه ی شاد بودن و لذت بردن کنار عزیزانش را نمی داند. و البته نادیده گرفتن خشم و ناراحتی آنها باعث فراموش کردن دردهایشان نمیشود. بلکه او احساساتش را درون خود میریزد و تبدیل به یک کابوس می شود.

یک مهارت اکتسابی که در همه ی ما وجود دارد هوش هیجانی است و کمک میکند در صورت انتقاد و تعارضات رنجش وعصبانیت نشان ندهیم و در مواقع بحرانی کنترل خودمان و حتی محیطی که در آن قرارداریم را به دست بگیریم.

کمک میکند چطور به خوبی صحبت ها و نقطه نظرات دیگران را درک کنیم… بهترین تصمیمات را بگیریم و حتی چگونه برای انجام کاری به خود و دیگران انگیزه دهیم!! برای خود ما هم اتفاق افتاده است که بخاطر عصبانیت بیجا و حتی درک نکردن احساسات طرف مقابلمان رابطه ای را کمرنگ و در بسیاری موارد از دست داده ایم.

بالا بودن هوش هیجانی نوجوان باعث می شود احساسات دیگران را درک کند و روابطش را بهبود دهد و شخصیت محبوب و دوست داشتنی میان همسالانش باشد. به همین دلایل است که هوش هیجانی بیشتر از ضریب هوشی برای به دست آورد ها و موفقیت های آنها کمک می کند!

تقویت حافظه و تمرکز

قبل از فکر کردن کاری را شروع می کند و بدون تمام کردن آن را رها می کند.

تکالیفش را به طور کامل انجام نمی دهد.

ما را کلافه میکنند تا کارهایش را انجام دهد.

وقتی شروع به حرف زدن با او میکنیم اصلا توجهی به ما ندارد.

واقعا چطور انرژی تخلیه نشده ای که دارند و دقیقا در زمان انجام کارهای مهم آنها را وا میدارد شیطنت کنند…تمرکزشان را به سمت آن کار هدایت کنیم؟؟؟.

حاضری برای بالارفتن حافظه و تمرکز فرزندت قرص ریتالین به خورد او دهی؟ البته که نه..چون این دارو و امثالهم علاوه بر بیخوابی و سرگیجه آثار بسیار مخربی بر ذهن و روند رشدی آنها ایجاد میکند که یک از بدترین آسیب ها”عصبانیت های بیش از اندازه و بی دلیل است.

در دوره محصلان برتر – مدرسه ایلان ماسک به آنها آموزش میدهیم چطور حافظه و تمرکز خود را تقویت کنند بدون استفاده از هر دارویی!!.

 

آموزش تکنیک های تندخوانی همراه با درک مطلب

هر کس که پیرو آموزه های آنتونی رابینز است کاملا میداند که او موفقیتش را مدیون تندخوانی است. چون فقط در 19 سالگی بیش از 1000کتاب درحوزه ی رشد و توسعه ی فردی مطالعه کرده بود. آنتونی رابینز ملقب به تونی رابینز، یک مربی زندگی، خودیاری و سخنران انگیزشی و از شناخته شده ترین افراد موفق به شمار می رود.

آنتونی رابینز در مدت زمان کوتاهی با تکیه بر دانشی که از قوانین جهان آموخته بود توانست اکثر آرزوها و رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کند. او اینگونه راجع به خود می گوید: همه‌چیز از خواندن شروع شد. هیچ الگویی نداشتم. عاشق کتاب خواندن بودم. خواندن را با مقالات امرسون وکتاب(وقتی یک مرد می اندیشد جیمز آلن) و همچنین کتاب (جست وجوی انسان برای معنا-ویکتور فرانکل) آغاز کرده بودم. این کتاب ها کاری کردند که مشکلاتم هیچ به نظر رسید. امروز بعد از گذشت این سالها درباره اش احساسی فکر میکنم.

با آموزش تکنیک های تند خوانی، او را آماده ی قبولی در هر آزمونی میکنیم.

علاوه بر آموزش مهارت های اجتماعی و شخصیت سازی فرزندتان که او را آماده ی حضور در هر جمعی میکند. به او یاد میدهیم چطور یک کتاب چندین صفحه ای را در کمتر از یک روز بخواند. فرقی ندارد این کتاب سراسر فرمول و معادله باشد یا کتابی مانند تاریخ و … یاد میگیرد چطور با سرعت زیادی مطالب کتاب را بخواند و بدون فراموشی مطالب را به ذهن بسپارد.

متاسفانه اکثر نوجوانان ما فکر میکنند برای خواندن سریع همراه با یادگیری مطالب باید قرص یا مواد مخدر استفاده کنند. و از ظرفیت های مغز خود بی خبرند!

تعدادی از دانش آموزان دوره های قبل که به مسابقات جهانی ورزش‌های ذهنی راه یافتند:

علاوه بر عکس های بالا،بسیاری از عزیزان به رتبه های استانی راه یافتند که به دلیل کثرت تصاویر،نتوانستیم همه عکس ها را قرار دهیم.

باید بگویم که خرید دوره محصلان برتر 100% بدون ریسک است.

خلاصه ای ازآنچه در دوره محصلان برتر یاد خواهند گرفت:

 • شناخت هوش هیجانی
 • تقویت عزت نفس و اعتماد به نفس
 • آموزش مهارت خودآگاهی
 • آموزش مهارت همدلی
 • آموزش مهارت ارتباط موثر
 • مدیریت هیجانات و خلق
 • آموزش مهارت تفکر نقاد
 • آموزش مهارت حل مسئله
 • آموزش مهارت تصمیم گیری
 • استفاده از ذهن کلیدی برای ثروت!(اشاره به مهارت هوش مالی که حتی برای بزرگسالان یادگیری این مهارت برای رسیدن به نقطه امن مالی واجب است.)
 • یک یا چند کتاب را در مدت زمان بسیار کوتاه بخوانند بدون آنکه مطالب را فراموش کنند!(اشاره به تندخوانی:حرفه ای که همیشه باعث تعجب همکلاسیانم میشد. که چگونه یک سوم آنها وقت برای خواندن درسی مانند استاتیک میگذاشتم و بالاترین نمره کلاس را کسب میکردم.)
 • چگونه با بزرگترها برخورد کنند که در هر جمعی شیفته ی او شوند.(آداب و تشریفات)
 • استفاده ی بهینه از فضای مجازی و اینترنت.
 • چگونه در اجتماع و بین دوستان اعتماد به نفس بالایی داشته باشند.
 • فن بیان وصدا سازی؛مهارتی که در هر مقطعی از زندگی باعث پیشرفت میشود.
 • شخصیت طرف مقابلشان را درک کنند؛و خودشان نتیجه بگیرند که آیا این فرد مناسب دوستی هستند یا خیر(شخصیت شناسی)
 • از همان ابتدا با استفاده از ذهن و ضمیرناخودآگاه باور و هدف های خود را برای رسیدن به نتیجه مطلوب پایه گذاری کنند.(برنامه ریزی عصبی کلامی.)

اینها فقط برخی از مهارت هایی است که نوجوان شما در دوره محصلان برتر یاد میگیرند و اطمینان می دهم که مشابه این دوره را هیچ جای دیگری نمی توانید پیدا کنید.چرا؟

دلیل اول: هر کدام از مباحث دوره توسط اساتید متخصص و مجرب در حوزه خود،تدریس میشود.

دلیل دوم: این آکادمی حاصل سالها تجربه و تدریس های بسیاری است. همانطور که برخی دانش آموزان ما مقام های جهانی دریافت کرده اند!

توضیحات مباحث دوره محصلان برتر:

» برنامه ريزي عصبی كلامی – NLP (Neuro-Linguistic Programming)

دوره محصلان برتر برنامه ريزي عصبی كلامی NLP

یک رویکرد ارتباطی که ناشی از تجربیات مابین فرایندهای عصبی، پردازش‌های زبانی و الگوهای رفتاری می‌باشد. انسان پیوسته در حال برنامه ریزی برای زندگی اش است و این برنامه ریزی را ضمیر ناخودآگاه وی انجام می دهد. موفقیت یا عدم موفقیت در هر کاری را خود فرد برای خودش برنامه ریزی می‌کند که با ایجاد و به کارگیری سیستم‌های خاصی می توان این برنامه ریزی را به سمتی که مایل است، تغییر دهد.

در این دوره با تکنیک‌های برنامه‌ریزی عصبی زبانی یاد داده می شود، چگونه رفتارهای نامطلوب کنونی خود را تغییر دهند و بر رفتارهای آینده‌شان تاثیر مثبتی بگذارند. به آنها آموزش داده می‌شود که چگونه متفاوت و مثبت فکر کنند و در عرض چند ثانیه به خاطرات تلخ گذشته‌ی خود بخندند.

 

» تکنیک رهایی از احساسات نامطلوب – EFT(Emotional Freedom Technique)

دوره محصلان برتر تکنیک رهایی از احساسات نامطلوب EFT

از طریق ضربه تراپی – ضربه زدن های پیاپی، آرام بر روی نقاط خاصی از بدن و بیان جملات کمکی، رهاسازی احساسات بد و منفی صورت می گیرد.

این تکنیک بدن را برای دریافت الگوهای جدید و رهایی از احساسات ناهنجار، دردها، رنج ها، فشارها و سرکوبهای اندوخته شده که توانسته‌اند یا می توانند موجب عدم تعادل ذهن و جسم فرد شود، رهایی بخشیده و ترمیمی صحیح و هنجار نماید.

در این دوره این آموزش ها جهت به‌کارگیری محصلان به بهترین شیوه آموزش داده می شود.

 

» استفاده بهینه از فضای مجازی

دوره محصلان برتر - استفاده بهینه از فضای مجازی

فضای مجازی – فضای ارتباطات اینترنتی می تواند فرصت يا تهدید باشد. اینترنت و استفاده از شبکه های اجتماعی نه تنها بد نیست بلکه اگر فرهنگ استفاده از آن آموزش داده شود، بهترین روش برای کسب اطلاعات می‌باشد، در دوره‌ی محصلان برتر به صورت منطقی و مفید استفاده از کامپيوتر و فضای مجازی آموزش داده می‌شود.

 

» پیشگیری از آسیب‌های بلوغ

دوره محصلان برتر پیشگیری از آسیب‌های بلوغ

دوره محصلان برتر

نوجوانی یکی از چالش برانگیزترین دوران زندگی است و تجربیات منحصر به فردی را به همراه دارد، که بارزترین آنها بیداری جنسی و گرایش به جنس مقابل است.

بسیاری از هیجانات تجربه شده در این دوران ناشی از ترشحات هورمونی است، اما نوجوانان تعریف دیگری از آن دارند؛ با اولین نگاه احساس می کنند عاشق شده اند و به این احساس اعتماد می کنند.
حال آنکه واقعیت روی دیگر هم دارد.

در همین زمان پرسش های زیادی درخصوص این احوالات در ذهنشان خطور می کند که اگر به درستی به آنها پاسخ داده نشود ممکن است در روبه رو شدن با انواع تحریک کننده ها مثل اینترنت، ماهواره و حتی فضای ناسالم جامعه،دچار آسیب جدی شوند.

در دوره محصلان برتر با درنظر گرفتن ملاحظات فرهنگی، به این سئوالات ذهنی پاسخ داده می شود و نوجوانان با واقعیت فیزیولوژیکی آشنا می شوند.

 

» تقویت حافظه و تندخوانی

دوره محصلان برتر تقویت حافظه و تندخوانی

اولین قدم برای موفقیت در هر کاری داشتن یک حافظه خوب است که از اولویت ها به حساب می آید. افرادی که از حافظه‌ی خود به طور منظم و مستمر استفاده می کنند کمتر از دیگران در معرض فرسایش و ضعف حافظه قرار می گیرند.

یادگیری اصول و تکنیک های تقویت حافظه و تندخوانی:

 • باعث ایجاد علاقه و انگیزه نسبت مطالعه می شود.
 • در زمان صرفه‌جویی و باعث استفاده بهینه در وقت می‌شود.
 •  و باعث ایجاد تمرکز و جمع بودن حواس در مطالعه می شود. در نتیجه مدت بیشتری میتوانید مطالعه کنید و در زمان کمتر، دانسته‌های بیشتری به معلومات خود اضافه کنید.
 • اگر شیوه های صحیح مطالعاتی را بدانید درک هم بیشتر می‌شود.
 • باعث تقویت روحیه و نشاط می شود زیرا تندخوانی تاثیری به وسعت زندگی خواهد داشت.
 • استرس و اضطراب امتحان را از بین می برد.
 • باعث دریافت نتایج عالی از کنکور و امتحانات می‌شود

اگر تکنیک‌های تندخوانی و تقویت حافظه را یاد بگیرید میتوانید در عرض یک ماه اندازه یک ساله کسی که به روشهای سنتی مطالعه میکند، مطالعه کنید و بازدهی بالاتری داشته باشید.

در این دوره ارتقاء حافظه، تمرکز فکر، تندخوانی – افزایش سرعت مطالعه همراه با درک جهت استفاده محصلان آموزش داده می‌شود.

 

» اعتماد به نفس

دوره محصلان برتر: اعتماد به نفس

اعتماد به نفس، احساس ارزشمندی و غنای درونی، احترام بر خویشتن و اطمینان به توانایی‌هاست. اعتماد به نفس گوهری است درونی که حاصل باور قلبی هر فرد نسبت به
خود است.

در این دوره حس توانستن، ارزشمند بودن، تصویر ذهنی مثبت از خود آموزش داده می‌شود.

 

» شخصیت شناسی

دوره محصلان برتر: شخصیت شناسی

شخصیت و الگوی تفکری انسان ها با هم متمایز است. هر فردی تیپ شخصیتی منحصر به فرد خود را دارد که شناخت آن کمک می‌کند، آن فرد بتواند در انتخاب و برنامه ریزی تحصیلی و شغلی، مصاحبات استخدامی، تصمیم گیری ها، طرز برخورد با مخاطبين، متقاعدس بازی و مذاکره و … موفق باشد.

این مباحث برای استفاده محصلین به صورت کاربردی آموزش داده می‌شود.

 

» هوش هیجانی

دوره محصلان برتر: هوش هیجانی EQ - IQ

سالهای سال تصور بر آن بود که ضریب هوشی (IQ) تنها عاملی است که می‌تواند موفقیت افراد را تعیین و آن را تضمین کند، در حالی که امروزه مشخص شده، هوش هیجانی (EQ) عامل بسیار مهم برای موفق بودن یا موفق نبودن افراد مختلف است.

EQ حتی مهمتر از IQ به حساب می‌آید. به این معنا که EQ تعریف گسترده تری دارد و IQ تنها بخش کوچکی از آن است. هوش هیجانی یا هوش احساسی، عامل موفقیت بسیاری از افراد می‌باشد. مسئولیت پذیری و احساس وظیفه شناسی را بالا می برد و می‌تواند برای کنترل استرس و اضطراب نیز به فرد کمک کند.

در این دوره، آموزش های مفیدی جهت استفاده و به کارگیری توسط محصلان داده می‌شود.

می‌توانیم به فرزندتان برای رشد فردی و جایگاهی‌اش کمک کنیم اما به شرطی که بخواهید… در دوره محصلان برتر ما هم متخصص و هم توانایی کمک کردن به فرزندتان را داریم اما به شرطی که بخواهید او را برای رسیدن به آینده درخشان یاری دهید…
اگر در برابر زندگی و آینده فرزندت متعد هستی تنها کاری که باید برای این دگرگونی بزرگ در زندگی اون انجام دهی این است که از اینجا به بعد را به تیم ما اعتماد کنی و اجازه دهی کمکشان کنیم.

دوره محصلان برتر

مدرسه ایلان ماسک

براساس استاندارد های آموزشی ژاپن و کانادا

اشتراک در
اطلاع از
guest

58 سوالات کاربران
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات