ذهن برتر- دکتر محمد سیدا - تقویت حافظه و افزایش تمرکز

موسسه ذهن برتر – وبسایت رسمی دکتر محمد سیدا

ذهن برتر – دکتر محمد سیدا، برگزار کننده دوره های تقویت حافظه، افزایش تمرکز، تند خوانی

دکتر محمد سیدا کیست؟

مدیر و مؤسس مؤسسه فرهنگی ذهن برتر

رئیس انجمن تقویت حافظه ایران

عضو انجمن تقویت حافظه آمریکا

عضو اتاق فکر سوئیس

از بنیانگذاران روش های نوین یادگیری در ایران

معلم تقویت حافظه و تند خوانی

استاد افتخاری چندین مرکز علمی و دانشگاهی کشور

سرمربی و نماینده انحصاری مسابقات جهانی ورزش های ذهنی

مولف 12 جلد کتاب و دارای مقالات متعددی در زمینه تقویت حافظه، چاپ شده در نشریات داخلی و خارجی

محمد سیدا - موسسه ذهن برتر

درباره استاد سیدا

ایشان در مهاباد متولد شده و استاد افتخاری چندین مرکز علمی و دانشگاهی در سطح کشور می باشند. در سمیناری که تابستان سال 1380 با حضور نمایندگانی از 74 کشور صاحب نام دنیا در آمریکا برگزار شد، مقاله ارائه شده توسط دکتر سیدا، در خصوص راهکارهای علمی تقویت حافظه و ذهن، حائز رتبه اول گردید و لقب افتخاری مرد برتر حافظه ایران به ایشان اعطا شد.

دکتر سیدا در شبکه های داخلی و خارجی برنامه های متعدد سراسری و فرامرزی را جهت آموزش و آگاهی هموطنان عزیزمان ارائه کرده اند که همچنان ادامه دارد.

دکتر محمد سیدا مدرس تند خوانی و تقویت حافظه

تماشا کنید...

همایش های دکتر محمد سیدا

دکتر سیدا، روشهای مطالعه و یادگیری نوین و مؤثری را که در طول دوران تحصیل و زندگی روزمرهخویش به کار گرفته و به موفقیتهای چشمگیری نائل شده اند در قالب جلسات سخنرانی و دوره هایآموزشی در اختیار سازمانها، ارگانهای دولتی و غیردولتی، مراکز آموزشی و عموم علاقمندان قرار میدهند.

دکتر محمد سیدا مرد برگزیده حافظه ایران

کارآیی روشها و تکنیکهایی که در این دوره ها، از جمله دوره تقویت حافظه و افزایش تمرکز(حافظه برتر) و دوره تند خوانی تکنیک برتر، آموزش داده می شوند در طی سالیان متمادی بارها وبارها امتحان شده است و افراد کثیری موفقیتهای تحصیلی، شغلی و زندگی روزمرره خود را مرهون بکار بردن این روش ها می دانند.

ایشان برای برگزاری سمینار و همایش در این زمینه به کشورهای متعددی مانند آمریکا، سوئیس،فرانسه، اتریش، آلمان، انگلستان، اسپانیا، سوئد، کانادا ، استرالیا و بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی و آسیایی، سفر کرده اند.

دکتر محمد سیدا معلم تقویت حافظه و تند خوانی - مولف 12 جلد کتاب

دکتر سیدا مقالات بیشماری در زمینه اصول مطالعه و یادگیری و تقویت حافظه در نشریات داخلی وخارجی به چاپ رسانده اند، همچنین ایشان کتابهایی در این زمینه به رشته تحریر درآورده اند که راه گشای بسیاری از علاقه مندان بوده است.