دوره جامع مستری دهن برتر

توضیحات دوره جامع مستری ذهن برتر

از راه آموزش و سخنرانی به انسان ها خدمت کنید. دوره جامع مستری، مسیر تبدیل شدن به یک مدرس و سخنران حرفه ای است.

ظرفیت این دوره محدود است و واجدین شرایط پس از مصاحبه پذیرش و ثبت نام خواهند شد.

− آیا می خواهید جزء مدرسان و سخنرانان برتر و مطرح کشور باشید؟
− آیا می خواهید کلاس ها و همایش های شما به سرعت تکمیل ظرفیت شود؟
− آیا می خواهید مورد احترام و مشورت مخاطبان خود قرار بگیرید؟
− آیا می خواهید الگوی مناسبی برای مخاطبین خود باشید؟

 

دوره جامع مستری ذهن برتر مناسب چه افرادی است؟

  • افرادی که میل خدمت به دیگران را دارند.
  • افرادی که آماده ی تغییر و پیشرفت هستند.
  • افرادی که آموزش پذیر هستند.
  • افرادی که می خواهند الگو و سرمشق دیگران باشند.
  • افرادی که علاقه مند هستند مورد مشورت دیگران قرار گیرند.

در وجود شما یک استعداد فوق العاده است که تا به حال کشف و پرورش داده نشده است. با برنامه ریزی و طرح درس های مشخص و کاربردی، در کنار مربیانی با تجربه و دانا، شما به سرعت و آسانی به یک مدرس برتر در حوزه خود تبدیل خواهید شد.

محمد سیدا و تیم همراهش، در دوره «مستری» از شما فردی موفق تر، موثرتر و با ارزش تر می سازند.
برگزاری سمینارهای متعدد در ایران و اقصی نقاط جهان، حضور در برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی داخلی و خارجی و برگزاری بیش از هزاران ساعت کلاس آموزشی، تاییدکننده ی ایشان و اثربخشی آموزش‌های دوره‌های ایشان است.

جالب است بدانید نه تنها در سخنرانی و مدرسی بلکه در تمام زمینه های زندگی فردی توانمندتر و موفق تر خواهید بود.

در دوره «مستری» می آموزیم که چگونه به عنوان یک مدرس و سخنران حرفه ای برند شویم، از بهتر کردن زندگی دیگران، کسب درآمد کنیم و با تولید و فروش محصولات آموزشی کسب وکارمان را رشد دهیم. تدریس و سخنرانی تنها در سمینار و جلوی دوربین صحبت کردن نیست. فوت وفن‌های زیادی دارد.

با شرکت در دوره جامع مستری ذهن برتر (MASTERY) خواهید آموخت:

✅ چگونه به یک سخنران حرفه ای تبدیل شوید.
✅ چگونه فن بیان قوی و مسلطی داشته باشم.
✅ چگونه در جمع های بزرگ و کوچک سخنرانی کنیم.
✅ چگونه جلوی دوربین قرار بگیرید و مطالب خود را منتقل کنید.
✅ چگونه برندی قوی و قدرتمند از خود بسازید.
✅ چگونه محتوای اثربخش تولید کنیم.
✅ چگونه دوره های آموزشی کاربردی طراحی کنیم.
✅ چگونه دوره های گران قیمت طراحی و برگزار کنیم.
✅ چگونه استراتژی های دیجیتال مارکتینگ را طراحی کنیم.
✅ چگونه وب سایت مناسب با فعالیت خود طراحی کنیم.
✅ چگونه برندسازی کنیم؟ و برندی معتبر در ذهن مخاطب ایجاد کنیم.
✅ چگونه یک سیستم بازاریابی و فروش طراحی کنیم.
✅ چگونه سیستم ارتباط و حفظ مشتریان طراحی کنیم.
✅ چگونه یک تیم پویا، روان و کارآمد ایجاد کنیم.

هدف دوره

هدف اصلی دوره جامع مستری ذهن برتر افزایش مهارت‌های شخصی افرادی هست که قصد دارند به صورت حرفه‌ای در کار آموزش و سخنرانی فعالیت کنند
از آنجایی که یک سخنران و استاد، صاحب کسب‌وکار خودش هست و ابعاد مختلفی را باید مدیریت کند، سرفصل‌های دوره به گونه‌ای طراحی شده که برای بالا‌بردن مهارت‌های مدیریت فردی و جمعی بسیار موثر هست.

محمد سیدا

مباحث دوره‌ جامع مستری ذهن برتر

− تکنیک‌های پیشرفته‌ی تقویت حافظه و افزایش تمرکز و دقت
− فنون تدریس و قهرمان روی استیج
− فن بیان و سخنوری
− پرسنال برندینگ و برندسازی کسب‌وکار
− دیجیتال مارکتینگ
− مدیریت شبکه‌های مجازی
− تولید محتوا
− فروش اینستاگرامی
− فنون نوشتن کتاب (همه‌ی شرکت‌کنندگان در طی دوره کتاب خود را می‌نویسند)
− طراحی سایت
− فنون فروش حرفه‌ای (مجازی و حضوری و مذاکره)
− چهره شناسی در کسب‌وکار
− بایدها و نباید‌های شبکه‌های مجازی (قوانین سایبری)
− آداب تشریفاتی مجالس رسمی و غیررسمی
− فنون ترجمه
− و موضوعات آموزشی موثر دیگر…

همراه با ارایه گواهی‌نامه پایان دوره از دانشگاه شهید بهشتی

1۰ درصد تخفیف ثبت نام زود هنگام

شهریه‌ی دوره‌ی مستری ذهن برتر ۲۴ میلیون تومان است که با احتساب 10 درصد تخفیف ویژه برای ثبت نام زود هنگام، مبلغ 21,6۰۰,۰۰۰ تومان می‌پردازید.

نظرات برخی از شرکت کنندگان در دوره های قبلی مستری ذهن برتر:

دوره مستری ذهن برتر به من آموخت ابتدا چگونه باید شاگرد موفق باشم تا بتوانم در آینده مدرس موفق باشم.

حسن ریوندی

حسن ریوندی

اگر موفق هستید و به دنبال ارتقا موفقیت تان هستید "دوره مستری ذهن برتر" راه را نشانتان می دهد.

رضا ذاکر

رضا ذاکر

تحول بنیادین در زندگي خود را با شرکت در دوره مستری ذهن برتر آغاز کنید. هر آنچه برای زندگی، کسب و کار و آرامش نیاز دارید در این دوره به شما داده خواهد شد.

رضا سنگینیان

رضا سنگینیان

در این مدت چند ماهه به اندازه سالها از محضر اساتید در دوره مستری ذهن برتر مطالب علمی، عملی و کاربردی یادگرفتیم. این را فقط من نمی گویم، همه مدرسان موفق اقرار می کنند.

محمدرضا فهمیده

محمدرضا فهمیده

دانشجوها معمولا تحقیق می کنند که با چه مدرسی درس را بردارند، من همیشه کلاسهایم در حذف و اضافه پر میشد، بعد از شرکت در دوره مستری ذهن برتر، وقتی کلاس من وارد سایت شد، جزء اولین کلاس هایی بود که پر شده بود.

نادر نوروزی

نادر نوروزی

آموختم که چگونه به دیگران بیاموزم، و اینکه بهترین هدیه به دیگران شاد کردن آنهاست و همه اینها هدیه ای بود از مردحافظه ایران دکتر محمد سيدا به شرکت کنندگان این دوره

مهدی رحیمی

مهدی رحیمی

در تمام این دوره به این فکر می کردم که ای کاش دوره مستری ذهن برتر در سطح کلان برای تمامی دبیران و اساتید کشور آموزش داده می شد. چون مطمئن بودم و هستم که بعد از آن، انقلابی مثبت در جهت آموزش کشور رخ خواهد داد.

سید امیر حسینی زاده

سید امیر حسینی زاده

صدای خود را بیابید و به دیگران الهام ببخشید تا صدای خود را بیابند. این هشتمین عادت مردمان موثر از نظر استفان کاوی می باشد دكترسيدای عزیز سالهاست بعنوان مردحافظه ایران با کسب افتخارات عظیمی برای کشورمان، صدای خویش را یافته اند. ایشان باخلق دوره مستری ذهن برتر، نیرویی سرشار از موثر بودن را در من به وجود آوردند تا بتوانم به همنوعان خود یاری رسانم.

شهرام صادقی

شهرام صادقی

به کارگیری تکنیک های تخصصی حافظه و تمرکز در به خاطر سپردن اسامی دانشجویان، همچنین تدریس بهتر، موثر بود، در جلسه دوم ترم تحصیلی اسامی تمام دانشجویانم را به خاطر سپردم که برایشان شگفت آور بود. آموختم، چگونه با تکنیک های ساده و سریع، استرس خود را به حداقل برسانم شوق یادگیریدوباره در وجودم زنده شد. آموختم همه منحصر به فردیم نیازهایم را شناختم، معنی هوش‌هیجانی را عمیق تر فهمیدم و یاد گرفتم چطور می توان آن را ارتقاء داد.

نرگس دهستانی

نرگس دهستانی

به تمام کسانی که میخواهند یکبار برای همیشه زندگی خود و اطرافیان خود را از هر نظر تغییر دهند و خود واقعی خود را پیدا کنند که در آن صورت هر کاری شدنی است و هيچ شكستی معنی ندارد، پیشنهاد می کنم در دوره مدرسان موفق شرکت کنند. بنده أمير اسحاقي از استاد دکتر سیدا عزیز درس زندگی و رشد آموختم دکتر سیدا آسمان پرواز را به من هدیه کرد. نه فقط بال پرواز، و سخن آخر اینکه آموختم با تلاش می توان سرنوشت را از سر نوشت. شاد و پیروز باشید

امیر اسحاقی

امیر اسحاقی

دوره مستری ذهن برتر یک جعبه ابزار کامل است که هر آنچه برای موفقیت نامحدود در زندگی به آن نیاز داریم در این جعبه تعبیه شده است، ابزارهایی که هرکدام به تنهایی می توانند تضمین کننده موفقیت انسان باشند. این البی، ای افتی، تندخوانی و تقویت حافظه پیشرفته، تیپ شناسی، اصول بازاریابی و فروش ، فنون سخنوری، روش تحقیق و تدریس و ... و البته از همه مهمتر آشنایی با نخبگان و اساتید مجرب و تشکیل یک تیم موفقیت، فتح قله موفقیت را با این دوره، ایمن و استوار تجربه کنید.

ایمان ارجمندراد

ایمان ارجمندراد

اکنون و در دورانی که در خدمت اساتید عظام هستم، راهی کوتاه برایم باز شده که در آن فانوس های متعدد مسیر را روشن کرده اند ولی این همه داستان نیست، قطعا ذهنی فعال و قدم هایی استوار و صبری در خور لازم دارم تا به انتهای مسیر کوتاه و روشن موفقيت، که پایانش را می بینم برسم. و لازم به ذکر نیست که در مسیری که قدم گذاشته ام، علاوه بر اساتید بزرگوار با عقابهایی آشنا شده ام که مرا ترغیب به پرواز به سوی موفقیت نموده اند. و من هم در کنار آنها به پرواز در آمده ام اینجا زندگی در جریان است و من همراهان مدام در حال کوتاه کردن مسیر هدفهامان. شاد باشید و بلند پرواز

علی اصغر لطفعلی

علی اصغر لطفعلی

شرکت در دوره مستری ذهن برتر، یکی از اتفاقات بسیار مثبت و با ارزش در طول زندگی من بود که دوباره من را به مسیری که عشق و آرزویم بود بازگرداند و مسئولیتم را سنگین تر و رنگین‌تر کرد. دوره مستری ذهن برتر ۶ ماه طول کشید اما سالها زمان را به من هدیه داد. راههای اصلی را پیدا کردم و سرنخهای بسیار ارزشمندی را بدست آوردم و انسانهای بزرگ و بی نظیر راپیدا کردم که به نوعی هم رویایم بودند. شاید و حتما اگر این دوره نبود این شناخت و اطلاعات و تحولی را که من بعد از گذراندن این دوره بدست آوردم. سالها طول میکشید تا بدست بیاورم آن هم نه به این کیفیت و جامعه امیدوارم ما هم تحولی مثبت ایجاد کنيم و برای آن تغيير مثبت که دوست داریم جهان به آن سمت برود گامی برداریم.

اجلال محمدی تلوار

اجلال محمدی تلوار

گالری تصاویر دوره های قبلی

برای ثبت نام در این دوره‌ فرم زیر را پر کنید:

  • قیمت: 21,600,000 تومان
    شامل 10 درصد تخفیف ویژه ثبت نام زود هنگام
  • 0 تومان