سمینار مدیریت به سبک مکسول

برای رسیدن به موفقیت راه های ناهموار پیش روی مدیران شرکت ها وجود دارد...

برای رسیدن به موفقیت راه های ناهموار پیش روی مدیران شرکت ها وجود دارد آنچه که رهبران سازمانهای بزرگ را از سایر سازمان ها و کسب و کارهای دیگر مجزا می کند توانایی این افراد در ایجاد ارتباط و هماهنگی و انگیزه دادن به سایر افراد و درنهایت همراه کردن افراد با خودشان است. طبق تحقیقات و مطالعاتی که آقای جان مکسول انجام داده است این سازمان ها را فردی با ویژگی ها و شخصیت رهبری اداره می کند و این ویژگی یک مهارتی است که افراد با سرمایه گذاری روی شخصیت فرد ایجاد می شود و یک استعداد ذاتی نیست در واقع مدیران سازمان های موفق، رهبران موفقی هستند که ابتدا از خود شروع کرده اند و هر چه قابلیت رهبری یک فرد بالاتر باشد کارآیی بالاتر است. قابلیت رهبری شما خوب یا بد- میزان کارایی شما و تاثیر بالقوه ی سازمان شما را تعیین می کند. در واقع رهبری ماهیتی فرآیندی دارد و هر کاری که ماهیت فرآیندی دارد نیاز به کسب مهارت دارد بنابراین رهبری مهارتی است که نیاز به یادگیری دارد. حال رهبری یا لیدرشیپ (Leadership) چیست؟ وظایف رهبران چیست و چه ویژگی هایی دارند؟

برای اولین بار در ایران سمینار مدیریت به سبک مکسول

جلسه اول: 5 سطح هرمی رهبری-توسعه افراد سازمانی به رهبران تاثیرگذار
دلایلی که کارکنان و دیگران به دنبال شما (رهبر) می آیند چیست؟ آیا چون مجبور هستند؟ آیا چون دوست دارند و علاقه دارند؟ آیا به خاطر دلایل و نتایجی که درگذشته به دست آورده اید؟ یا به خاطر آنچه که شما برای رشد و توسعه آنها انجام می دهید؟ و یا به خاطر خودتان و ارزشهایتان و شخصیت خودتان به شما می آیند؟
دراین جلسه 90 دقیقه ای راهکارهایی که رهبران ساخته می شوند و دلایل دنبال کردن آانها از طرف دیگران را با روش های علمی خواهید آموخت.

جلسه دوم: زندگی هدفمند و متمرکز-کلید موفقیت در زندگیتان
هرگاه رهبری اهداف والا ترسیم می کند و به آنها می رسد، شهرت و محبوبیت و رهروان بیشتری پیدا می کند و این موفقیت ریشه در توسعه و افزایش نقاط قوت و کاهش و حداقل سازی نقاط ضعف دارد. نگرش مثبت روحیه مقاومت دربرابر سختی ها و اهمیت ایجاد ارتباط بیشتر درساخت برند رهبری شما اهمیت فوق العاده ای دارد. رهبران موفق همواره در معرض ایده های بیشتر و متنوع تری قرار دارند. علاوه بر تولید ایده های خلاق و نو، عملگرا نیز می باشند و انرژی و تفکر خود را دقیقاً روی 20% از فرآیندهایی می گذارند که 80% بهره وری ایجاد می کند.

جلسه سوم: ایجادتغییرات بنیادین درتفکر و سبک مدیریت، تقویت شیوه های رهبری سازمانی
مهمترین ویژگی یک رهبر اثربخشی و تاثیرگذاری بر روی دیگران است و عیار رهبری او را عیار و سطح و تعداد رهروان او که تحت تاثیر قرار می گیرند تشکیل می دهد. رهبری 360 درجه در سازمان، خانواده و جامعه از اصول اساسی موفقیت فردی و کسب موقعیت ممتاز اجتماعی و ثروت است و مهمترین هدیه او به دیگران تبدیل شدن به الگویی مثال زدنی می باشد و در این میان باید به شدت مراقب باشد که در تله مدیریت تیم به جای رهبری انسان ها نیافتد.
دراین جلسه 90 دقیقه ای اصول و روش های کاربردی تبدیل شدن به رهبری تمام عیار و موفق که علاوه بر الگو بودن و تاثیرگذار بودن سطح عالی از موفقیت و ثروت را نصیب خود می کند را خواهیم آموخت.

جلسه چهارم: میزگرد «رهبری سازمانی در بازارهای رقابتی و پر فشار» با حضور 8 کارشناس و سخنران خبره ایرانی و دکتر جان مکسول

گواهینامه بین المللی:
در پایان دوره، گواهینامه معتبر بین المللی از سوی گروه آموزشی The John C. Maxwell Co به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

درباره جان سی مکسول:

- سفیر موفقیت، کارآفرین، نویسنده و سخنران بین المللی رهبری

- نفر اول رهبری در جهان از دیدگاه سایت های معتبر رتبه بندی مشاهیر جهان Leadershipguru.net و Thinkers50.com

- عضو هیئت علمی دانشگاه Indina آمریکا و مدیر موسس مرکز توسعه رهبران در این دانشگاه (Maxwell Leadership Centre)

- نویسنده 74 عنوان کتاب با فروش بیش از 25 میلیون نسخه و ترجمه شده به 50 زبان مختلف در جهان در حوزه های مدیریت، منابع انسانی، کار گروهی، رهبری و موفقیت فردی
عضو تالار مشاهیر بهترین نویسندگان جهان در سایت مطرح «آمازون»

- برترین و تاثیرگذارترین سخنران و نویسنده مدیریت و رهبری در جهان از دیدگاه «انجمن مدیریت آمریکا» و مجلات معروف Business Insider ،Business Week ،Inc Magazine ،Wall Street Journal و…

- دریافت کننده جایزه جهانی صلح «مادر ترزا» (Mother Teresa Prize) به دلیل توسعه و آموزش 6 میلیون رهبر توانمند در 85 کشور جهان

- مشاور مدیران عامل 500 کمپانی اول و مطرح جهان و چندین رئیس جمهور و نخست وزیر در کشورهای مختلف و سخنران مدیریت و رهبری در بیش از 200 کنفرانس

- پرفروش ترین نویسنده مجلات Wall Street ،Business Week NewYork Times و Success

- برنده جایزه Golden Gavel از Toastmasters International

- چندین دوره سخنران اصلی کنفرانس بین المللی رهبری NAA

لطفاً برای ثبت‌نام عدد 74 را به سامانه 10002246 پیامک کنید.