دورهمی ذهن برتری ها در اسفند 97

پایان سال 97 را در کنار شما جشن گرفتیم و آواز خواندیم و خندیدیم ....

دورهمی ذهن برتری ها در اسفند 97

عید واقعی از آن ماست که پایان سالش را جشن گرفتیم....

آخر سالمون با حضور شما زیباتر از همیشه شد.

باز هم طبق روال هر سال، در اسفند ماه جشنی برگزار کردیم، موسیقی نواختیم و دست زدیم و خندیدیم و تبریک گفتیم و عیدی گرفتیم و....

و البته زادروز استاد عزیزمون رو جشن گرفتیم

آقای دکتر عبدی، استاد عزیز و مهربان و بزرگوار دوره ی محصلان موفق، در روز 16 اسفند به دنیا آمدند و ما هم از فرصت استفاده کردیم و برنامه ای ترتیب دادیم تا تولدشون رو جشن بگیریم

محصلان موفق

البنته خودمون هم سوپرایز شدیم! آقای پروفسور باهر در ابتدای برنامه بعد از سخنرانی شون از آقای دکتر سیدا دعوت کردند روی سن تشریف بیارند و کتاب نفیس شون که به تازگی چاپ شده رو تقدیم دکتر سیدا کردند.

پروفسور باهر

در سالی که گذشت، همه ی ملت ایران سال سخت با فراز و نشیب های زیادی رو گذراندند ، اما خدا رو شاکریم که از پیشرفت و رسیدن به اهدافمون غافل نبودیم. و هنوز امید در دل ها زنده بود.

نمونه ی آن هم دوستان فارغ التحصیل دوره ی کسب و کار موفق بودند که کنارشون ایستادیم و با همت خودشون و تلاش های بسیار زیادی که شاهد آن بودیم بعد از طی کردن یک سال و یاد گرفتن مباحث مختلف از اساتید متخصص، فارغ التحصیل شدند.

از دیدن تبحر سخنرانی دوستانمون در دوره ی کسب و کار موفق و شنیدن موفقیت هاشون چراغ امید در دل هامون روشن شد، و ما رو مصمم تر کرد.

 این فارغ التحصیلی مبارکتان باد.

مدرس مرجع

فارغ التحصیلی

کسب و کار موفق

در جشن پایان سال، اساتید بزرگواری مهمان ما بودند که در خلال جشن از توصیه ها و سخنان شان برای شروع یک سال ایده آل بهره بریدم، تا سال 98 رو بهتر از 97 رقم بزنیم، جناب آقای پروفسور باهر، آقای دکتر معظمی،

دکتر معظمی

و دیگر اساتید که با حضورشون در مراسم فارغ التحصیلی کسب و کار موفق به آنها دلگرمی دادند،

جناب آقای ژان بقوسیان،

آقای مهندس سعید وفایی،

آقای دکتر مهرانی،

جناب آقای دکتر غروی ،

جناب آقای چهره بخش

و دکتر عبدالهی و ....

مدرس مرجع

بعد از جشن فارغ التحصیلی و دیدن موفقیت و سخنرانی بی نظیر این عزیزان، و جشن و آواز، نوبت به یوگای خنده رسید. جناب آقای هندی پور دوست عزیزمون که همیشه در کنار ما در جشن های پایان سال حضور دارند، با اجرای بی نظیرشون، همه ی حضار لذنت بردند و از ته دل خندیدند.

هدف ما هم همینه، ما دور هم جمع شدیم تا بگیم و بخندیم و شاد باشیم و از موفقیت همدیگر لذت ببریم.

هندی پور

یوگا

کسب و کار موفق

در این میان، جشنمون رو با خوراکی ها خوشمزه کردیم ، از دوستان دعوت شد برای پذیرایی دور هم جمع بشن و عکس های یادگاری بگیرند و در آلبوم قلبشون این روز رو ثبت کنند.

مدیران برتر

دکتر سیدا

در پایان مراسم دکتر سیدا به عنوان حسن ختام برنامه، به روی سن رفتند و از خانم پگاه خیاطان که از مشهد برای دیدن آقای دکتر سیدا به تهران آمده بودند، دعوت کردند که روی سن تشریف بیارند. 

خانم پگاه خیاطان 18 سالشونه و در دو رشته ی برق و ریاضی همزمان دانشجو هستند و موفقیت شان را در به کارگیری تکنیک های تقویت حافظه و تندخوانی می دانستند.

پگاه خیاطان

از همه ی دوستان و اساتیدی که حضور داشتند متشکریم که در کنار ما بودند تا پایان سالمون رو جشن بگیریم، دوستان عزیزی هم که نبودند جاشون در بین ما خیلی خالی بود.

سالی پر از خیر و برکت برای شما آرزومندیم.

شاد و پیروز باشید.

جشن

کسب و کار موفق

 

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)