سمینار ذهن برتر در ساحل برگزار شد.

سمینار ذهن برتر در ساحل برگزار شد.

سلام متشکریم که روی این مطلب کلیک کردید.

بعد از برنامه ی جوان سازی مغز که در تهران برگزار شد، روز شنبه 28 مهرماه 97 آقای دکتر سیدا به همراه تیم پشتیابی سمینارها، به سمت چابهار از فرودگاه مهرآباد پرواز کردند. و در حالی که 2 ساعت و 20 دقیقه از آسمان شهرهای مختلف ایران گذشتیم بالاخره به چابهار رسیدیم. 

در حالی که پاییز بود و کم کم هوای تهران داشت سرد میشد، اما چابهار هوای فوق العاده ای داشت و به همین خاطر، دکتر سیدا و تیم پشتیبانی تصمیم گرفتند قبل از سمینار به ساحل زیبای چابهار بروند و چند تا پیام و آموزش برای مخاطبان فضای مجازی ضبط کنند.

ساعت 6 سمینار ذهن برتر شروع شد. سالن برگزاری سمینار در دانشکده ی دریانوردی در ساحل چابهار با ظرفیت 650 نفر بود، اما به دلیل استقبال زیاد مردم عزیز چابهار، برخلاف میل دکتر سیدا، حدود 150 نفر از عزیزان حاضر در سمینار به علت کمبود فضا، سرپا ایستادند و مشتاقانه تمرینات تقویت حافظه و تندخوانی را همراه دکتر سیدا انجام دادند. از این همه محبت شما عزیزان سپاس گزاریم.

ساعت 10 شب سمینار ذهن برتر تمام شد، برای شام دکتر سیدا و تیم پشتیبانی به یکی از رستوران های ساحلی چابهار دعوت شدند. و پس از صرف شام عازم تهران شدند. 

 دکتر سیدا

ذهن برتر

ذهن برتر

تقویت حافظه

 

آلبوم

 

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)