کارگاه حس برتر، با انگیزه تر از همیشه برای برقراری ارتباط موثر

روز جمعه با همراهان با انگیزه، آینده از آن آنهاییست که از خوشی های زودگذر برای رسیدن به آینده درخشان صرف نظر می کنند.

کارگاه حس برتر، با انگیزه تر از همیشه برای برقراری ارتباط موثر

کارگاه حس برتر، با انگیزه تر از همیشه برای ارتباط موثر با دیگران

دغدغه ی برقراری ارتباط موثر با دیگران، یکی از مباحثی است که این روزها ذهن بسیاری از ما را به خود درگیر می کند. این ارتباط موثر شامل ارتباط چشمی، کلامی ، زبان بدن، نحوه ی شروع و پایان یک مذاکره و... می باشد. گاهی می توان از چهره ی افراد به شخصیت درونی شان پی برد و با توجه به چهره شناسی او، مذاکره را به گونه ای پیش برد که موثر باشد و هر دو برنده مذاکره شویم.

کارگاه حس برتر، دقیقا با این هدف پایه گذاری شده است که شما را به سمت برقراری یک ارتباط موثر و سودمند راهنمایی کند، و بتوانید آدم های اطرافتان را به خوبی بشناسید زبان بدن آنها را درک کنید و موفق تر و قدرتمند تر در مذاکره پیش بروید.

آخرین کارگاه حس برتر سال 96، در روز جمعه 11 اسفند در دانشگاه شهید بهشتی توسط دکتر محمد سیدا مرد حافظه ایران، برگزار گردید. این کارگاه بار دیگر با استقبال خوب مردم روبرو شد و آنها توانستند برای برقراری ارتباط موثر، آماده شوند. بار دیگر با افرادی کلاس داشتیم که با انگیزه و قدرتمند برای آینده ی خود اهدافی داشتند، و آگاهی کامل از اینکه برقراری ارتباط چه تاثیر شگفت انگیزی بر موفقیت شان خواهد داشت در ساعت 9 صبح حضور پیدا کردند، و به طور فعال در تمرینات شرکت کردند و در اخر تاثیر شگفت انگیز کلاس را با چشم خود دیدند.

از شما دعوت می کنم عکس های تهیه شده از کارگاه حس برتر را مشاهده نمایید:

چهره شناسی

دکتر سیدا

 

 

 

کلید واژه ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)