تله پاتی ،راهی برای برقراری ارتباط ذهنی با دیگران

تله پاتی یک پدیده ی ذهنی است که از ارتباط مستقیم میان ذهن ما با فردی دیگر رخ می دهد. در این اتباط فرمانی که شما وارد ذهن کردید انجام می شود.

تله پاتی ،راهی برای برقراری ارتباط ذهنی با دیگران

تله پاتی یا دو هم اندیشی چیست؟

برای همه ی ما پیش آمده که گاهی چیزی را در ذهنمان می خواهیم و دقایقی نمی گذرد که به آن می رسیم و یا در ذهن خود به فردی فکر می کنیم و صدای زنگ تلفن حاکی از آن است که آن فرد پشت خط است. ذهن انسان بسیار قدرتمند است، وقتی می توان امواج الکتریکی و الکترومغناطیس را جا به جا کرد و از دستگاهی به دستگاه دیگر انتقال داد، مغز هم با توجه به  قدرت بی نهایت ناخودآگاه خود می تواند امواج و افکار خود را به دیگران انتقال دهد. تله پاتی پدیده ای غیرقابل درک نیست زیرا هر کدام از ما تجربه ای هر چندکوچک از آن داریم.

 تله پاتی یک پدیده ی ذهنی است که از ارتباط مستقیم میان ذهن ما با فردی دیگر رخ می دهد. در این اتباط فرمانی که شما وارد ذهن کردید انجام می شود.

این ارتباط یک پدیده ای است که به احساسات و افکار و تصاویر ذهنی ما بستگی دارد. برخی اوقات ایده ای به ذهنمان می رسد و بعد از مدتی می بینیم در آن طرف دنیا به تحقق درآمده است زیرا ایده ها و افکار ما در حال انتقال هستند. همه ما در حال ارسال و دریافت افکار به یکدیگر هستیم و بر روی ذهن دیگران تاثیر می گذاریم و یا از افکار و ذهن دیگران تاثیر می پذیریم.

چگونه با استفاده از تله پاتی با دیگران ارتباط برقرار کنیم؟

در فرآیند تله پاتی یا دو هم اندیشی نیاز به یک فرستنده و یک گیرنده و یک پیام داریم. برای انجام تله پاتی باید نکات زیر را در نظر بگیرید تا پیام به درستی به گیرنده انتقال یابد:

1-  فرد فرستنده باید تمرکز لازم برای انجام مراحل تله پاتی را داشته باشد و با ذهنی آرام و به دور از مشغولیات فکری پیامی که حاوی فکری مثبت است را به گیرنده ای که به خوبی از وضعیت او آگاهی دارد بفرستد. البته پیام و گیرنده لزوما یک نفر نیست و می تواند بیشتر باشد. هر چه قدرت تمرکز شما بیشتر باشد احتمال برقراری ارتباط به طور دقیق و درست، بیشتر است. تفکرات ذهنی شما بدون تمرکز و دقت نتیجه ای ندارد بلکه باید تفکراتی دقیق و محکم باشد تا بتواند در ذهن مخاطب شما شکل بگیرد.

2- برای انجام تله پاتی بهتر است مغز در حالتی قرار گیرد که بیشترین میزان امواج آلفا را منتشر کند.امواج آلفا را می توان در حالت مدیتیشن یا ریلکس کسب کرد به همین علت توصیه می شود برای انجام تله پاتی یا دو هم اندیشی در حالت آرامش کامل باشید. البته برخی موسیقی ها هم هستند که موجب می شوند مغز امواج آلفا را تولید کند.

3- پیام شما باید واضح باشد و حاوی تفکرات مثبت باشد.پیام های منفی حامل انرژی منفی هستند و امکان برقراری ارتباط را کاهش می دهد.

4- فرستنده ی پیام بهتر است از قبل با فرد گیرنده در ارتباط بوده باشد نحوه این ارتباط و مثبت یا منفی ودن آن اهمیتی ندارد. برای انجام تله پاتی باید فرد مورد نظرتان را به خوبی تصور کنید جزییات صورت و احوالات او را ببینید. به طوری که چهره ،صدا ،ویژگی های جسمی و فیزیکی و همه ی مشخصات رفتاری و ... او را در ذهن خود تصویرسازی کنید.

5- هرچه دو نفر ارتباط نزدیک تر و صمیمی تری باهم داشته باشند انتقال پیام به درستی و بهتر انجام می شود. جالب است بدانید انتقال پیام در تله پاتی بین دو جنس مخالف راحت تر و دقیق تر است و البته انتقال پیام در تله پاتی ای که فرستنده مرد باشد و گیرنده زن خیلی سریع تر و دقیق تر است تا برعکس.

6- دقت داشته باشید که با اینکه انتقال امواج به مسافت ارتباطی ندارد و در هر فاصله ای می توان ارتباط را برقرا کرد اما تا حدودی به شرایط جوی بستگی دارد و در هوای صاف و آرام امواج به درستی و به سرعت انتقال می یابند.

ممکن است در ابتدای کار نتوانید پیام را به درستی انتقال دهید و یا باعث شوید فرد گیرنده احساس درد و یا سنگینی و رخوت کند اما نگران نباشید با تمرین های منظم و ممارست می توانید ارتباط درستی را با دیگران از طریق دو هم اندیشی برقرار کنید. البته پیشنهاد ما به شما برای مهارت بیشتر در حوزه تله پاتی و برقراری ارتباط از راه دور با دیگران ،شرکت در دوره ی حس برتر است، در این دوره علاوه بر یادگیری تله پاتی ، چهره شناسی شخصیت و ارتباط موثر با دیگران را آموزش میبینید تا دیگر مانعی برای برقراری ارتباط نداشته باشید.

برقراری ارتباطات قوی با دیگران به شما کمک می کند که احساس رضایت از خود و ارتباطاتتان داشته باشید. بنابراین به اهداف خود نزدیک می شوید و زندگی آرامی را تجربه کنید و حتی می تواند بر سطح درآمد و جایگاه و موقعیت شغلی شما نیز تاثیر مثبت داشته باشد.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)