سوالات شما همراهان گرامی

 

  سوالات متداول حوزه محصلان موفق  

 

دوره های محصلان موفق مخصوص چه گروه سنی می­باشد؟

این دوره برای محصلان علاقه­مند یادگیری تخصصی مهارت های مدیریت زندگی و مدیریت تحصیلی که سن بالای 12 سال دارند مفید می­باشد، لذا افرادی که سنشان پایین تر از سن مذکور می­باشد امکان شرکت در دوره­ها را نخواهند داشت.

سرفصل­های تدریسی در دوره محصلان شامل چه مواردی می­شود؟

این دوره با انجام تست استعدادیابی آغاز می­شود و در در ادامه  شامل مواردی نظیر اصول حافظه وتکنیک برتر (تقویت حافظه، اصول صحیح یادگیری، افزایش سرعت مطالعه و..)، شخصیت شناسی، برنامه ریزی تحصیلی شامل (هدف­گذاری، تکنیک­های تست زنی و مدیریت زمان)، افزایش اعتماد به نفس، تکنیک EFT (مدیریت استرس) و NLP (جایگزینی خاطرات مثبت به جای خاطرات منفی)، دوره­های هوش هیجانی (برقراری ارتباط موثر) و هوش  مالی، آسیب­های اجتماعی مواد مخدر و استفاده هدفمند از شبکه­های اجتماعی همچنین دوره­ی مشاوره جنسی و یک برنامه تفریحی در پایان دوره­ها می­باشد.

زمان بندی برگزاری دوره محصلان موفق به چه صورت می­باشد؟

این دوره در دو بازه زمانی برگزار می­گردد: دوره فشرده و دوره تحصیلی

دوره فشرده  در تابستان برگزار شده و کلاسهای آن سه  روز در هفته از ساعت 15 الی 20 می­باشد اما دوره تحصیلی در مدت زمان سال تحصیلی(مهر تا خرداد) انجام می­پذیرد و کلاس­های آن در  روزهای پنج­سنبه و جمعه به صورت یک هفته در میان از ساعت 10 الی 16 برگزار می­شود.

چگونه استعدادیابی کنیم؟

این تست، یک آزمون استاندارد در مورد سنجش توانمندی­های افراد است که در نتیجه آن  رشته­ها و مشاغلی که احتمال موفقیت فرد در آن بیشتر است به وی پیشنهاد می­شود.

تست استعدادیابی به چه صورت و در چه زمانی انجام می­گیرد؟

این تست شامل دو بخش کتبی و عملی می­باشد که در روزهای پنجشنبه و جمعه در درون موسسه توسط سه نفر روان­سنج ماهر طی مدت زمان 2 ساعت انجام می­گیرد و پس از آن دکتر سیدا بر روی نتایج آزمون نظارت نموده و نظر نهایی را مبذول می­دارند و سپس نتایج نهایی برای افراد ارسال می­گردد.

 

  سوالات متداول حوزه مدرسان موفق  

 

چه رده های سنی مجاز به شرکت در دوره مدرسان هستند؟

حداقل سن برای متقاضیان شرکت در دوره مدرسان افراد با مدرک تحصیلی دیپلم می­باشند.

شرایط ورود به دوره چیست؟

از افراد متقاضی آزمونی توسط کارشناسان موسسه گرفته خواهد شد که در صورت کسب نمره قبولی می­توانند در دوره مدرسان اقدام به ثبت نام کنند.

دوره مدرسان موفق چه مدت زمانی به طول می­انجامد؟

این دوره ها معمولا شش ماهه است. و در این 6 ماه، یک هفته در میان روزهای پنجشنبه و جمعه کلاس برگزار می شود. این کلاس ها طبق یک برنامه ی منظم و منسجم اجرا می شود، که در اختیار مدرسان موفق قرار می گیرد.

مکان برگزاری کلاس­های دوره کجاست و چه روزهایی کلاس تشکیل می­شود؟

کلاس ها در دانشگاه شهید  بهشتی (دانشکده اقتصاد) و روزهای پنج شنبه و جمعه   بصورت یک هفته در میان برگزار می­شود.

در این کلاس­ها افراد چه مهارت­هایی را کسب می­کنند؟

10 مهارت اصلی که برای زندگی شخصی و اجتماعی هر فردی نیاز هست در این دوره ها آموزش داده می­شود. فن سخنوری، فن تدریس، تیپ شناسی و استعدادیابی، تقویت حافظه، دوره های EFT، دوره های کاربردی NLP، مشاوره تحصیلی، استراتژی فروش، راه­ اندازی سایت، کلاس­های زبان مختص مدرسان موفق

 

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)