معرفی و خلاصه کتاب عادت هایت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند اثر تام کورلی

معرفی کتاب عادت هایت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند اثر تام کورلی

آیا عادت‌های ما در موفقیت ما نقش دارند؟

کتاب عادت هایت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند اثر تام کورلی پاسخ کامل و جامع و متکی بر شواهد جمع‌آوری‌شده به این پرسش‌ است.

راجع به عاداتی که شاید بدست آوردنش کمی سخت، زمانبر و خارج از منطقه امن ما باشد. عاداتی که اما نتیجه آن ثروت‌آفرینی است!

 

ما کلکسیونی از عادت‌ها هستیم

عادت‌های ما تمام زندگی‌مان را شکل می‌دهند. در واقع هر متخصص موفقیتی نگاهی به عادت‌های شما بیندازد می‌تواند موفقیت یا شکست‌تان را در زندگی تا حد زیادی پیش‌بینی کند. این شما هستید که عادت‌هایتان را انتخاب می‌کنید. در نتیجه اینکه بتوانید عادت‌های درست را توسعه دهید و عادت‌های بد را ترک کنید بسیار مهارت مهمی است.

به نظر شما:

«افراد موفقی که در هر زمینه‌ای می‌شناسیم، اگر در مقطع تاریخی و جغرافیایی دیگری چشم به جهان می‌گشودند، آیا باز هم موفق بودند؟»

و اگر بله، چه بخشی از شخصیت، نگرش و سبک زندگی این افراد، آن‌ها را به‌سمت موفقیت سوق می‌دهد. اگر موفقیت افراد تا حدی مستقل از محیط پیرامونی است، پس قطعا رفتارها، نگرش‌ها و عادت‌های شخص، مهم‌ترین نقش را در موفقیت او دارد.

پیشنهاد می کنیم مقاله “چطور عادت ها میتوانند شما را ثروتمند کنند” را نیز مطالعه کنید.

 

آشنایی با  تام کورلی نویسنده کتاب عادت هایت را تغییر بده تا زندگیت تغییر کند

تام کورلی نویسنده کتاب عادت هایت را تغییر بده تا زندگیت تغییر کند

تام کورلی ، سخنران پویا و توانمند ، مخاطبان را در کنفرانس های صنعت ، رویدادهای شرکتی ، دانشگاه ها و کنفرانس های مالی انگیزه می دهد. او CPA ، CFP است و دارای مدرک کارشناسی ارشد در امور مالیاتی است.

تام به عنوان رئیس Cerefice and Company ، CPAs ، یکی از برترین شرکت های مالی در نیوجرسی است.

 

بررسی کتاب عادت هایت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند تام کورلی

“عادت های روزانه شما مشخص می کند که شما در آینده ثروتمند، فقیر یا متوسط الحال باشید. کتاب تام کورلی شما و همه خانواده تان را در جاده موفقیت قرار می دهد.”

جک کنفیلد، مدیرعامل گروه آموزشی کنفیلد و نویسنده کتاب پر فروش سوپ جوجه برای جان ها

کتاب عادت هایت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند، کتابی است که تام کورلی در پی کتاب پرفروش عادت ثروتمندانه نوشته است. بر اساس تحقیق مفصل تام كورلی، او توانست عادت هایی را مشخص کند که می تواند یک شخص معمولی را به یک میلیونر خودساخته تبدیل کند.

موفقیت، دیگر نباید یک راز در میان ثروتمندان و نخبگان باقی بماند. مهم نیست شما در چه مقطعی از زندگی به سر می برید، کتاب عادت هایت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند، شما را همانجا درمی یابد و به سوی موفقیت رهنمون می سازد.

 

گزیده ای از کتاب  عادت هایت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند اثر تام کورلی

تمرین: نامه آینده خود را بنویسید

نوشتن نامه آینده خیلی سرگرم کننده است، باعث می شود تخیلات شما واقعا پیشرفت کند، همین که انجامش دادید، احساس بهتری به خود پیدا می کنید‌‌؛ مشخصا بچه ها این کار را خیلی دوست دارند برای اینکه تخیل آن ها را به کار می اندازد.

روش کار به این صورت است:

به پنج، ده یا بیست سال آینده بروید. فعلا پنج سال را برای مثال انتخاب می کنیم. فرض کنید که پنج سال قبل است و شما در حال نوشتن نامه ای هستید که در آن زندگی تان را شرح می دهید.

در حالت ایده آل شما پنج سال دیگر چه نوع زندگی را برای خود می خواهید؟

شما می خواهید زندگی ایدئال و بی کم و کاست خود را در پنج سال آینده به تصویر بکشید. زندگی ای را رسم کنید که بتوانید با یک بشکن جادویی نصیب خود کنید.

در نامه خود شرح دهید که در کجا زندگی می کنید، در چه نوع خانه ای زندگی می کنید، چه ماشینی دارید، چه کاری انجام می دهید، چه میزان درآمد دارید و غیره. شرح دهید که در پنج سال گذشته چه کارهایی انجام داده اید، مخصوصا چه هدف هایی را به سرانجام رسانده اید و چه رویاهایی را به واقعیت تبدیل کرده اید. این نامه نقشه راه شما برای کسب زندگی ایده آل برای پنج سال آینده است.

 

تمرین: آگهی فوت خود را بنویسید

این تمرین شما را مجبور می کند که ارزش زندگی فعلی خود را محک بزنید و این شانس را به شما می دهد که نمایشنامه زندگی خود را بازنویسی کنید.

دوست دارید در آگهی فوت ایده آل شما چه بگویند؟

دوست دارید دنیا شما را چگونه به خاطر بیاورد؟

همه کارهایی که دوست دارید در زندگی انجام دهید، بیاورید. مضایقه نکنید. فهرست همه رویاهای بزرگ خود را در زندگی بنویسید. آگهی ترحیم باید باعث شود شکوه زندگی را احساس کنید. واقعا به آن تکیه کنید. بزرگی خود را به نمایش درآورید.

یک شخصیت جذاب از خود به تصویر بکشید. همانند نامه آینده، این آگهی نیز نقشه راه شما برای زندگی جدید و شگفت انگیز شما خواهد بود.

 

چکیده کتاب عادتهایت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند

چکیده کتاب عادتهایت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند

در کتاب عادت هایت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند ( تام کورلی ) میان برهای تغییر عادت را که در طول تحقیقاتش آشکار شده است، برای تان تبیین می کند.

فرقی ندارد که شما چه باوری دارید، مهم این است که شما این توانایی را دارید که شرایط زندگی خود را تغییر دهید. شما می توانید از وضعیت عادی به سوی موفقیت و از درآمد متوسط به سمت ثروت حرکت کنید.

شما بر اساس گذشته یا حتی شرایط فعلی خود در جای کنونی خود میخکوب نشده اید. شرایط می تواند به راحتی تغییر کند،

اما برای این تغییر شما به سه چیز نیاز دارید:

1- رشد روزانه در مهارت ها و دانش ها. 2- تمرکز. 3- پایداری.    

با استفاده از استراتژی های تغییر عادت این کتاب، شما به طور خودکار این سه ویژگی موفقیت را کسب می کنید.

عادت ها بر اساس تعریف روال های پایداری هستند. وقتی شما عادت های خوبی را در خود ایجاد می کنید، این عادت ها به شما کمک می کنند تا دانش و مهارت خود را رشد دهید.

عادت های خوب روزمره شما را قادر می سازند که هر روز روی کسب موفقیت تمرکز کنید.

در کتاب عادت هایت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند، تام کورلی  با ارائه استراتژی هایی کاربردی، شما را با عادت هایی آشنا می سازد که می تواند زندگی یک شخص معمولی را به یک میلیونر خود ساخته تبدیل کند.

دانلود رایگان چکیده فایل صوتی و Pdf کتاب عادت هایت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند، تام کورلی به همراه تمرینات و نقشه ذهنی در باشگاه کتاب‌خوانی سوپرمایند.

اگر شما هم این کتاب را مطالعه کرده‌اید نظرات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید.

آیا تاکنون فکر کرده اید که به جرگه میلیاردرها بپیوندید؟

برای اطلاعات بیشتر در مورد باشگاه پلاتینیوم (باشگاه میلیاردرها) اینجـا کلیک کنید.

 

3.5 2 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

3 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
فروشگاه
مقالات
خانه
دوره ها
جستجو
 
0
    0
    سفارشات شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه