درباره شرکت ما

تخصص، پشت کار ، امید

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد. در ضمن قاعده همفکری ها جوابگوی سئوالات زیاد شاید باشد، آنچنان که لازم بود طراحی گرافیکی خوب بود. کتابهای زیادی شرایط سخت ، دشوار و کمی در سالهای دور لازم است. هدف از نسخه فرهنگ پس از آن و دستاوردهای خوب شاید باشد. حروفچینی لازم در شرایط فعلی لازمه تکنولوژی بود که گذشته، حال و آینده را شامل گردد. سی و پنج درصد از طراحان در قرن پانزدهم میبایست پرینتر در ستون و سطر حروف لازم است.

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد. در ضمن قاعده همفکری ها جوابگوی سئوالات زیاد شاید باشد، آنچنان که لازم بود طراحی گرافیکی خوب بود. کتابهای زیادی شرایط سخت ، دشوار و کمی در سالهای دور لازم است. هدف از نسخه فرهنگ پس از آن و دستاوردهای خوب شاید باشد. حروفچینی لازم در شرایط فعلی لازمه تکنولوژی بود که گذشته، حال و آینده را شامل گردد. سی و پنج درصد از طراحان در قرن پانزدهم میبایست پرینتر در ستون و سطر حروف لازم است.

پربازدیدترین‌ها
از این پس می‌توانید از پیام‌های آموزشی «محمد سیدا» مرد حافظه ایران در تلگرام استفاده کنید. و با اصول صحیح مطالعه، تکنیک‌های تقویت حافظه، تمرکز فکر و تندخوانی بیشتر آشنا شوید. با عضویت در این رُبات آموزشی، از این پس، هر روز پیام‌های آموزشی «محمد سیدا» مرد حافظه ایران در قالب متن، تصویر، صوت و فیلم دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این سرویس همین حالا روی «ادامه مطلب» کلیک کنید.
متخصصان سلامت می‌گویند: انجام فعالیت‌هایی نظیر بالا رفتن از درخت و پیاده‌روی با پای برهنه می تواند در تقویت مهارت‌های ذهنی و ادراکی موثر باشد که چنین تاثیرگذاری در کلاسهای دیگر و یوگا هم مشاهده نشده است. آنها دریافتند که پس از انجام تست راه رفتن یا خزیدن چهار دست و پا روی یک میله، عملکرد حافظه فعال شرکت‌کنندگان 50 درصد بیشتر شده است.
یعقوب حمدی/ چند روزی است که تماس های مکرری از جانب دانش آموزان و دانش جویانم دریافت کرده ام مبنی بر عدم اعتماد به نفس و خودباوری در آنها و از آنجایی که شغل اینجانب کار در بانک است، ناخودآگاه متوجه شباهت هایی بین حرفه ام و کارکردهای حافظه و رابطه آن با اعتماد به نفس شدم. عدم اعتماد به نفس در بسیاری از موارد به استفاده غلط از حافظه بر می گردد.
«سی جمله، سی درس (2)» درس‌های یک‌جمله‌ایِ استاد «محمد سیدا» مرد حافظه ایران، در دوره‌های حافظه برتر، تکنیک برتر، حس برتر و مدرسان موفق است که در طیِ آموزه‌های مفید و باارزشِ ایشان برای شما جمع‌آوری کرده ایم. تا با خواندن این جمله‌های کوچک ولی بزرگ، بیشترین استفاده و لذت را در حینِ مطالعه ببرید.
ساتیه حسین پور/ شنبه عصر وقتی داشتم از جلسه مهمی خارج می‌شدم متوجه شدم منشی دفتر مدیریت سراسیمه صدام کرد... برگشتم و رفتم تو دفتر مدیریت. مدیر ازم پرسید: «فقط بگو چطور؟» خب... بذارین از قبل‌تر بگم: اون روز ساعت 11 بهم خبر دادن که به‌جای همکارم برای یک شرکتی که از مشتریهای ما بود، باید مطالبی در مورد pmo (دفتر مدیریت پروژه) آماده کنم و خودم هم ارائه بدم! قرار بود تا حد ممکن نظر مشتری رو جلب کنم تا در جلسه بعدی، همکارم که مسئول بود کار رو تموم کنه ...
نتایج یک پژوهش نشان داد که میان تیپ‌های شخصیتی مختلف و رفتارهای رانندگی افراد رابطه‌ای معناداری وجود دارد به این معنی که با شناخت ویژگی‌های شخصیتی هر فرد، رفتار غالب او در رانندگی قابل پیش‌بینی است. در این مطلب می خوانید که اضطراب، عواطف منفی، خودپسندی و انتقام جویی و صفات دیگر چه تاثیری روی سبک رانندگی دارند.
چندی پیش در «اندر فوائد مشاوره + یک پیشنهاد مهم» به شما یک خبر خوش دادیم. به درخواست شما عزیزان و خوانندگان وب‌سایت ذهن برتر «محمد سیدا» همان‌طور که پیش از این قول داده بودیم، از این به بعد در کنار همه‌ی اخبار و مقالات؛ از مطالب «پروفسور حسین باهر» نیز که فقط برای شما خوانندگانِ محترم سایت ذهن برتر «محمد سیدا» نوشته شده است بهره‌مند خواهیم شد. اگر می‌خواهید از اولین خوانندگانِ اولین مطلبِ پروفسور باهر در اینجا باشید، ادامه مطلب را کلیک کنید.
یعقوب حمدی/ دلیلی که باعث شد این مطلب را بنویسم برمی‌گردد به چند روز پیش که داخل مترو بودم. نمی‌دانم شما چه مقدار به اطرافتان و اتفاقات آن توجه دارید؟ ولی معمولاً بنده حواسم به اطراف هست و البته نه برای کنجکاوی. ماجرا از جایی شروع شد که دو جوان داشتند با هم صحبت می‌کردند و بحث به فراموشکاری کشیده شد و آنها شروع کردند به توجیه یکدیگر که من از تو فراموشکارتر هستم...
مصرف روزانه 900 میلی‌گرم از فلاوانول کاکائو می‌تواند عملکرد حافظه شما را در حد 30 سال بهبود بخشد. البته این مقدار فلاوانول را نمی‌توان از راه خوردن شکلات تامین کرد! یرای تأمین این مقدار از فلاوانول، باید آن‌قدر شکلات بخورید که عملاً سلامتی شما را از بین می‌برد. با این حسای معتادان به شکلات می‌توانند دلیل جدیدی برای ترک نکردن اعتیاد خود بیاورند.
سال گذشته سال موفقیت بود. اولین دوره‌ مدرسان موفق به همت موسسه ذهن برتر برگزار شد. و در طی این دوره استثنائی با آموزه های بی بدیل «محمد سیدا» مرد حافظه ایران، بیش از 20 مدرس موفق، 20 فروردین 94، دانش آموختگی خود را جشن گرفتند. و اکنون موسسه ذهن برتر با افتخار اعلام می کند که با بیش از 20 مدرس موفق در سرتاسر ایران، آماده برگزاری همایش ها و کلاسهای ذهن برتر است. لطفا همین حالا کلیک کنید.
بیشترِ ما وقتی خردسال بودیم؛ می‌خواستیم یا «خلبان» شویم یا «دکتر». اما بزرگتر که شدیم دیدمان نسبت به دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم تغییر کرد و انتخاب‌ها و آرزوهایمان هم عوض شد. «ساتیه حسین پور» معاون HSE یک شرکت معتبر، و از «مدرسان موفق» دوره نخست، آزمونِ آنلاینی را به شما معرفی می‌کند که نشان می‌دهد چه شغلی را باید انتخاب کنید. لطفا روی ادامه مطلب کلیک کنید.
ساختمان کتابخانه انگلستان قدیمی بود و تعمیر آن هم فایده‌ای نداشت. مقرر شد کتابخانه جدیدی ساخته شود. اما وقتی ساخت بنا به پایان رسید، کارمندان کتابخانه برای انتقال میلیون‌ها جلد کتاب دچار مشکلات دیگر شدند. یک شرکت انتقال اثاثیه از دفتر کتابخانه خواست که برای این کار سه میلیون و پانصد هزار پوند بپردازد تا این کار را انجام دهد. اما به دلیل فقدان سرمایه کافی، این درخواست از سوی کتابخانه رد شد. فصل بارانی شدن فرا رسید. اگر کتابها به زودی منتقل نمی‌شد خسارات سنگین فرهنگی و مادی متوجه آنها می‌گردید...
«سی جمله، سی درس (1)» درس‌های یک‌جمله‌ایِ استاد «محمد سیدا» مرد حافظه ایران، در دوره‌های حافظه برتر، تکنیک برتر، حس برتر و مدرسان موفق است که در طیِ آموزه‌های مفید و باارزشِ ایشان برای شما جمع‌آوری کرده ایم. تا با خواندن این جمله‌های کوچک ولی بزرگ، بیشترین استفاده و لذت را در حینِ مطالعه ببرید.
سه دانشمند ایرانی و همکارانشان، سلول حافظه بلندمدتی ارائه داده‌اند که شیوه پردازش اطلاعات توسط مغز انسان را تقلید می‌کند. «دکتر حسین نیلی» دانش‌آموخته دانشگاه تهران، «امید کاوه‌ای»، دانش‌آموخته دانشگاه شهیدبهشتی و «احمد اسماعیل‌زاده کندجانی»، یکی از نخستین سلول‌های الکترونیکی چند وضعیتی جهان را ساخته‌اند که توانایی مغز برای پردازش و ذخیره چندین نوع اطلاعات را شبیه سازی می کند. برای مطالعه این مطلب، اکنون، روی ادامه مطلب کلیک کنید.
فرد مبتلا به بیماری آلزایمر نه مشکلاتش را درک می‌کند و نه مراجعه به پزشک را ضروری می‌داند. مبتلایان به بیماری آلزایمر به تدریج ارقام را فراموش می‌کنند و نمی‌دانند با آنها چکار کند. آنها ممکن است اجسام را در جاهای نامربوط بگذارند. همچنین خلق و خوی آنها سریع‌ تغییر می‌کند و بی‌هیچ دلیل، آرامش به اشک و خشم تبدیل شود. تغییرات در شخصیت در فرد مبتلا به بیماری آلزایمر می‌تواند شدیدتر باشد. این تغییرات شامل سر در گمی، ترس و بدبینی، منزوی شدن، بی‌تفاوتی یا بروز رفتارهای نامناسب است.
«چارلز شواب» (Charles R. Schwab) مدیر سابق صنایع فولادسازی آمریکا، در کارگاه نورد فلزات مدیری داشت که کارگرانش به برنامه‌ی ارائه شده او عمل نمی‌کردند. شواب از مدیر می‌پرسد: «چه اتفاقی افتاده است که مدیری لایق مانند شما نمی تواند کارگران شیفت خود را وادار سازد که طبق برنامه‌ی پیش بینی شده تولید نمایند؟» مدیر پاسخ می دهد: «نمی دانم. زبان ریخته ام. زور گفته ام. اما هیچ کدام تاثیری نداشته است. درست و حسابی کار نمی کنند که نمی کنند.»

تهران - بلوار میرداماد - بین نفت و مدرس - پلاک 265 زنگ 12 موسسه فرهنگی ذهن برتر

کد پستی: 1918934175

کارگاه حس برتردر تاریخ 13 اسفند برگزارشد.

برای مشاهده عکس ها به صفحه مربوطه مراجعه کنید.