درباره شرکت ما

تخصص، پشت کار ، امید

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد. در ضمن قاعده همفکری ها جوابگوی سئوالات زیاد شاید باشد، آنچنان که لازم بود طراحی گرافیکی خوب بود. کتابهای زیادی شرایط سخت ، دشوار و کمی در سالهای دور لازم است. هدف از نسخه فرهنگ پس از آن و دستاوردهای خوب شاید باشد. حروفچینی لازم در شرایط فعلی لازمه تکنولوژی بود که گذشته، حال و آینده را شامل گردد. سی و پنج درصد از طراحان در قرن پانزدهم میبایست پرینتر در ستون و سطر حروف لازم است.

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد. در ضمن قاعده همفکری ها جوابگوی سئوالات زیاد شاید باشد، آنچنان که لازم بود طراحی گرافیکی خوب بود. کتابهای زیادی شرایط سخت ، دشوار و کمی در سالهای دور لازم است. هدف از نسخه فرهنگ پس از آن و دستاوردهای خوب شاید باشد. حروفچینی لازم در شرایط فعلی لازمه تکنولوژی بود که گذشته، حال و آینده را شامل گردد. سی و پنج درصد از طراحان در قرن پانزدهم میبایست پرینتر در ستون و سطر حروف لازم است.

پربازدیدترین‌ها
پروفسور حسین باهر: فرق سازمانهای یادگیرنده و یا انسان های فرهیخته با نقاط مقابل خودشان آنست که، بخش اولی ها هم می دانند و هم می پرسند و بخش دومی ها نمی دانند و نمی پرسند. البته در این بین دو دسته دیگر هم قابل تشخیص هستند که بر اساس قانون احتمالات عمل کرده، توفیق یا عدم توفیقشان 50/50 است. مشاوره با اهل نظر برای هیچ کس ضرر ندارد بلکه یکی از دو حالت منفعت را هم دارد...
تعدادی از برنامه‌های موبایلی برای این طراحی شده‌اند که ذهن را تقویت کنند و برخی دیگر می‌توانند با روش‌های بازی برای کاربران موبایلی نقش کلاس آموزش زبان را ایفا کنند اما با افزایش تعداد چنین برنامه‌هایی انتخاب از بین آنها سخت‌تر می‌شود. ما در این خبر شما را با چند تا از بهترین بازی ها آشنا می کنیم. در ضمن می توانید یک بازی برای تقویت ذهن را همین حالا به صورت آنلاین انجام دهید و توانایی مغز خود را محک بزنید.
نتایج پژوهش جدید محققان دانشگاه کمبریج و دانشگاه بیرمنگام حاکی از آن است که تلاش آگاهانه برای یادآوردن چیزی باعث تضعیف یک خاطره دیگر می‌شود. چند سال پیش در یک دانشگاه، یک روان‌شناس تحقیقی انجام داد که در آن از گروهی کودک خواستند پنج خاطره را یادآوری کنند. چهار خاطره واقعی و یکی ساختگی بود. خاطره‌ی ساختگی این بود که انگشت‌شان لای تله‌ی موش گیر کرده است و ...
قلب سالم بدن را در برابر بیماری آلزایمر محافظت می‌کند و تحقیقات نشان می‌دهد که تضعیف عملکرد قلب، احتمال بروز اختلال زوال عقل را افزایش می‌دهد. مغز، حدود 2 درصد از وزن بدن را به خود اختصاص می‌دهد؛ در حالیکه حدود 15 درصد خون را دریافت می‌کند. این تحقیقات نشان می‌دهد که سلامت عروق خونی به مرور زمان تحت تاثیر قرار میگیرد و این تغییرات در عملکرد مغز موثر است.
خوردن مواد غذایی به خصوص در ساعاتی که بدن تصور دارد زمان خواب است می‌تواند فرایند یادگیری و قدرت حافظه را با اختلال روبرو کند. نتایج این مطالعه ممکن است نه تنها برای افرادی که دیر وقت اقدام به غذا خوردن می‌کنند بلکه برای افراد شاغل در شیفت شب هم هشداردهنده باشد. ما این تصور را داریم که با یک تغییر می‌توانیم در هر ساعتی کار کنیم و بخشی از این کار، خوردن مواد غذایی در هر ساعتی است. اگر می خواهید بدانید چرا غذا خوردنِ آخر شب برای مغز مضر است ادامه مطلب را کلیک نمائید.
پژوهش های صورت گرفته نشان می‌دهد، گوش دادن به موسیقی کلاسیک فعالیت ژن‌های مرتبط با ترشح نوعی انتقال‌دهنده‌های عصبی موسوم به سروتونین را افزایش داده و همچنین ژن‌های دخیل بر زوال عصبی را خاموش می‌کند. و نتایج بدست آمده نشان داد که گوش دادن به موسیقی، فعالیت ژن‌های مرتبط با ترشح و انتقال سروتونین، یادگیری و حافظه را افزایش می‌دهد. برای مطالعه‌ی بیشتر روی ادامه مطلب کلیک کنید.
این یافته‌های چشمگیر حاکی از آن هستند که آلزایمر ممکن است نیم قرن پیش از ایجاد علائم بیماری، شروع به تخریب مغز کند؛ این سن بسیار زودتر از تصوراتِ پیشینِ دانشمندان است. این کشف جدید، امکان ارائه داروها را در ابتدایی‌ترین مراحل بیماری که درمان آن ساده‌تر است، افزایش می‌دهد. جوانان امروز و دیروز! لطفا ادامه مطلب را کلیک نمائید.
ابزاری که توسط محققان دانشگاه «کلرادو» ساخته شده است، روی زبان ناشنوایان قرار گرفته و با ارسال پالس های الکتریکی امکان درک اصوات را در مغز فراهم می کند. این فناوری در آینده به افرادی که مشکل شنوایی دارند کمک می‌کند تا به جای کاشت حلزون در گوش، با فشار دستگاهی بر روی زبان خود حرف‌های دیگران را درک کند. برای دیدن عکسهای جالب و عجیب این اختراع روی ادامه مطلب کلیک نمائید.
دوست عزیز! مطالعات محققان نشان می‌دهد که خواب کافی و باکیفیت در دوران جوانی و میانسالی، مهمترین عامل تقویت حافظه در پیری است. تحقیقات جدید نشان می‌دهد که افرادی که در دوران جوانی و میانسالی، خواب کافی و با کیفیتی را تجربه می کنند، در دوران پیری از حافظه بهتری برخوردارند. منظور از خواب کافی و با کیفیت، خواب بین شش تا هشت ساعت در شب و بین ساعت 10 شب تا شش صبح است. در این زمان محیط خواب باید کاملا تاریک و دمای آن متعادل باشد. لطفا روی ادامه مطلب کلیک نمائید.
ترکیب زرد رنگ "کورکومین" که در ریشۀ گیاه زردچوبه یافت می‌شود، از ذخیره شدن خاطرات ترسناک جدید در مغز جلوگیری و همچنین خاطرات ترسناک قدیمی را از ذهن پاک می‌کند. دانشمندان امیدوارند، که این نتایج بتواند درمان‌هایی برای مبتلایان به اختلالات روانی ایجاد کند.اما محققان چگونه به این موضوع دست یافتند که زردچوبه، حافظه را از خاطرات ترسناک پاک می‌کند؟؟ ...
مطالعات جدید نشان داده است که ورزش به صورتِ مداوم، فعالیتِ مغزی بزرگسالان را بهبود می‌بخشد. این تصور عمومی که افراد بزرگسال در یادگیری کندتر عمل می کنند یا اینکه ورزش دیگر نمی‌تواند بر کارایی مغزی آنها تاثیر بگذارد، درست نیست. انجام ورزش مداوم حداقل پنج روز در هفته توانایی شناختی آنها را بهبود می‌بخشد. بقیه را در ادامه مطلب مطالعه فرمایید.
هر کسی که به جایی رسیده، بارها جواب رد شنیده است. از "الکساندر گراهام بل" با اختراع تلفن تا سازندگانِ کمپانی بزرگ و معروف گوگل. اما ویژگیِ بارزِ همه‌شان این است که هیچ‌کدام متوقف نشدند. حتی سرعتِ حرکتشان وقتی نه می‌شنیدند بیشتر و بیشتر شد تا امروز با عناوینی مطرح، تاثیرگذار و مفید در سطح بین‌المللی از آنها یاد می‌شود! برای خواندن "جواب ردهای مشهور" روی ادامه مطلب کلیک بفرمایید.
پژوهشگران دریافته‎اند که کودکان نوازنده نسبت به هم سن و سالان غیرنوازنده خود به مراتب کلمات بیشتری را حفظ می‎کنند. موسیقی به این افراد کمک کرده تا درک بهتری از ارکان مهم موفقیت در زندگی داشته باشند. به گفته پژوهشگران بهترین سن آموزش موسیقی به کودکان را 2 تا 8 سالگی است و به گفتۀ دکتر سیدا گوش دادن به موسیقی روشی برای تقویت حافظه است ...
شما با یک رژیم غذایی ساده می‌توانید تمرکز خود را افزایش دهید و فعالیت و عملکرد بهتری در کارهای روزمره داشته باشید. به گفته دکتر سیدا "ارتقای تمرکز یکی از روشهای تقویت حافظه است." شاید بعضی از این خوردنی های تقویت کننده تمرکز را همین حالا در یخچال خانه داشته باشید و از خاصیت شگفت انگیز آنها بی خبر باشید. ما شما را با 9 تا از آنها آشنا می کنیم، لطفا برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.
«آپنۀ خواب عبارتست‌ از وقفه‌ تنفس‌ بیش‌ از 10 ثانیه‌ ضمن‌ خواب‌» اگر شما هم گاهی دچار وقفه تنفسی در خواب شده‌اید پیشنهاد می کنیم این خبر را با ضمیمه تحریریه سایت ذهن برتر درباره «اصول تنفس صحیح» مطالعه کنید. + با خواندن این مطلب، به صورت خلاصه روش تنفس صحیح را می آموزید و در کنار پنجرۀ اتاق یا در معرض هوای آزاد این تمرین را چند بار انجام می دهید. تا اکسیژن کافیِ مغزتان را تامین کنید.
خبر خداحافظی‌اش، این روزها مثل چتری قرمز رنگ بر فوتبالِ ایران سایه انداخته است. علی کریمی متولد ۱۷ آبان ۱۳۵۷ در کرج و سومین فرزند خانواده است. در این مطلب از کودکی‌اش می‌خوانید، و از خاطره‌ای از دست و دلبازی‌اش در کارِ خیر، و بعد چهره‌شناسی «علی کریمی» را توسط دکتر «محمد سیدا» مطالعه می‌فرمائید، هم‌چنین فیلمی از بهترین حرکتهای او در مستطیل سبز تماشا می‌کنید.