آرشیو مقالات
در مصرف آب صرفه جویی نکنید!زیرا آب خواص شگفت انگیزی برای سلامتی شما دارد ،با نوشیدن آب به قدرت تمرکز و تقویت حافظه خود کمک کنید.
خیلی چیزها دوروبر ما وجود دارد که می‌تواند خوشبختی و آرامش را از ما بگیرد اما اگر این چیزها به درستی کنترل شوند، می‌توانند عصبانیت، خستگی‌ها و ناراحتی‌های ما را به آرامش و توازن تبدیل کند.
ریاضی همان درسی است که کابوس خیلی از دانش آموزان شده است و این ترس باعث شده است که حتی در کلاس هم تمرکز بالا نداشته باشند.
بخش مهمی از سلامتی ،سلامتی ذهن و مغز شما است. ذهن انسان بسیار پیچیده است و قابلیت های شگفت انگیزی را دارد.یکی از مسائلی که در طب سنتی به آن توجه شده است ،تقویت حافظه با طب سنتی است.
هرچند توجه به تقویت حافظه برای هر سنی اهمیت دارد اما اغلب در دوران میانسالی به یاد آن می افتیم و یا هنگام امتحانات گله و شکایت می کنیم که حافظه ی ما کند شده است.تقویت حافظه برای کودکان به همان اندازه مهم است که در دوران میانسالی به آن اهمیت می دهیم.
به افسردگی دامن نزنید ،خود را هر چه سریعتر از قید و بند افسردگی و حالت غم و اندوه و سوگواری رها کنید زیرا در صورت ادامه سرمایه ی با ارزشی را از دست می دهید: حافظه و عملکرد مغز