چرا دکتر سیدا آن شب را برای همیشه به حافظه اش سپرد؟؟

 

دکتر سیدا می گوید: یک روش تقویت حافظه اکسیژن رسانی به مغز است. که در گنبد کاووس این امکان به واسطه آب و هوای آن فراهم شده است.

ساعت 19:30

عکس ها هر چند دقیقه یکبار به روز می شوند:

سروران عزیز و گشاده‌رو از نیروی انتظامی نیز به همایش دکتر محمد سیدا آمده اند:

یکی از خواهران ارجمند، که با وجود محدودیت سلامتی، به سالن همایش های گنبد کاووس قدم رنجه کرده است تا روش های تقویت حافظه را از زبان مرد حافظه ایران بشنود:

ساعت هم اکنون 20:00 روز پنج شنبه 16 مرداد

دکتر محمد سیدا را می بینید که در حال تشریح روشهای سریع محاسبات ذهنی است. او معتقد است که برای داشتن حافظه برتر یکی از تکنیک‌ها این است که محاسبات را هر چند ساده به صورت ذهنی انجام دهیم تا ذهنمان فعال و پویا بماند.

دکتر سیدا وقتی به موضوع تغذیه می رسد، به محصولاتِ با طراوت و طبیعتِ زیبای گنبد کاووس اشاره می‌کند. استاد سیدا معتقد است که همۀ زیبایی‌هایی که در دنیا هست در گوشه گوشۀ گنبدکاووس جمع شده است، دریا، جنگل، دشت، مناظر دیدنی، تاریخی و ...

ساعت اکنون: 20:24 پنج شنبه 16 مرداد 93

این آقا رضای عزیز است که مشتاقانه مشغول تصویربرداری از صحبت های استاد است. این نکته را هم بگویم که در همایش گنبدکاووس از همه سنین حضور داشتند: حتی عزیزانی جوانتر از آقا رضای عزیز:

و حالا که عقربه های ساعت 21:03 را نشان می دهد، استاد سیدا از یکی از حضار دعوت می کند تا روی سن بیاید و کلماتی را که دیگران می گویند روی تخته بنویسد تا تخته پر از کلمات و اعداد شود ...

زمان نگرفتم! اما کمتر از یک دقیقه طول کشید تا استاد تمام کلمات روی تخته را به خاطر بسپارد. بعد رو به حضار داخل سالن کرد و گفت: "بپرسید!!" آنقدر مطمئن بود که همه شروع کردند به پرسیدن. در کمال تعجب همۀ نوشته ها و اعداد روی تخته را یادآوری کرد. اینجا بود که یکی از حضار این گل را برای او آورد و همه او را جانانه تشویق کردند، اکنون سالن اداره فرهنگ ارشاد اسلامی گنبد کاووس، سرشار از شور و هیجان و انرژی است. چون همه مطمئن شده اند که بعد از این همایش به حافظه ای خارق العاده دست خواهند یافت، چون مرد حافظه ایران برای آنها روشها را تشریح می کند.

ساعت: 21:25 است و تا پایان برنامه، 40 دقیقه زمان باقی است. اما بعید می دانم کسی گذر زمان را متوجه شده باشد !!

 

ساعت 22:10 دقیقه است. همه غافلگیر شدیم!! چرا؟؟ چون جشن تولد دکتر سیدا مرد حافظه ایران این بار در گنبد کاووس و به همت مردم عزیز گنبد خیلی خاطره انگیز برای استاد برگزار شد. مرد حافظه ایران برای همیشه امشب را به حافظه اش خواهد سپرد. عکس جشن تولد ایشان تا پایان امشب در سایت قرار می گیرد.

لطفا، منتظر باشید ...

 


نظرات کاربران
 • تبریک
  یعقوب حمدی08/11/2014 06:31:05 ب.ظ
  با سلام خدمت همه دوستای عزیزم
  تشکر از همه دوستایی که تو موسسه ذهن برتر خدمت میکنن
  و تبریک ویژه به مناسبت تولد استاد عزیز
  مرد حافظه ایران با اینکه من هنوز شما رو ملاقات نکردم ولی روزی نیست که به شما فکر نکنم. امیدوارم تو دوره مدرسان موفق بتونم فرصت شاگردی شما رو داشته باشم و با آموزش پذیر بودنم سر بلندتون کنم.
ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب

شروع کلاس های محصلان موفق 2 از امروز

26\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر

اتمام تخفیف کارگاه حافظه برتر به مناسبت 8k تلگرام

26\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر

تنها 3 روز مانده به اتمام ثبت نام کارگاه حافظه برتر

26\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر

گزارش دوم همایش بزرگ دوپینگ حافظه 2017

22\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر

برنامه جلسه 13 و 14 ام مدرسان موفق دوره پنجم

20\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر

برنامه جلسه آموزش جنسی دکتر هادیان محصلان موفق 1

20\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر

خلاصه عکس های انگیزشی هفته پنجم ذهن برتر

17\04\1396 | توسط واحد تولید محتوای موسسه فرهنگی ذهن برتر

گزارش اول از همایش بزرگ محصلان موفق

17\04\1396 | توسط واحد تولید محتوای موسسه فرهنگی ذهن برتر