سال نودوپنج مبارک! دکتر سیدا برای شما پیامی دارد ...

 

تحریریه

سال نودوپنج مبارک! دکتر سیدا برای شما پیامی دارد ...اندر دل من مها دل‌افروز تویی
یاران هستند و لیک دلسوز تویی

شادند جهانیان به نوروز و به عید
عید من و نوروز من امروز تویی

 متشکریم که روی این مطلب کلیک کردید. سال نودوپنج مبارک! دکتر سیدا (مرد حافظه ایران) برای شما پیامی دارد... پیشنهاد می‌کنیم اگر می‌خواهید ۹۵ به نقطه عطفی در زندگی‌تان تبدیل شود و امسال برای همیشه یادتان بماند، این پیامِ تصویری را هم‌اکنون تماشا کنید.

مدت: 4:51 دقیقه | حجم: 15.5 مگابایت

 

درود بر شما عزیزان! سال نو را تبریک می‌گویم.

سال ۱۳۹۴​ با تمام اتفاقات تلخ و شیرین گذشت؛ وارد سال ۱۳۹۵​ شمسی شدیم. امیدوارم سال ۱۳۹۵​ سالی پر از خوشی، سلامتی، موفقیت و پیشرفت برای همه شما عزیزان باشد.

سال ۹۴​ اتفاقات تلخ و شیرین زیادی بود. مثل جنگ در کشورهای مختلف، کشته شدن تعداد زیادی از انسان‌ها و آواره شدن تعداد زیادی از مردم. امیدوارم در سال ۹۵​ جنگی در دنیا نباشد و یا به حداقل برسد و هیچ انسانی به دست انسان کشته نشود؛ خداوند که انسان را خلق کرده‌است خداوند هم جان انسان را بگیرد، انسان جانِ انسان را نگیرد.

 

دکتر سیدا مرد حافظه ایران، برای شما پیامی دارد ...

هم‌اکنون این ویدئو را دانلود کنید.

در سال ۹۴​ آرزویی که من سال‌ها به‌دنبالش بودم پرورش دادنِ «مدرسان» و کسانی که این مسیر را ادامه بدهند به تحقق پیوست و اولین دوره «مدرسان موفق» روز بیستم فروردین ۹۴​ فارغ‌التحصیل شدند. و این مسیر الآن ادامه دارد. به امید خدا در سال ۹۵​ هم دوره جدید «مدرسان موفق» اواخر تیرماه شروع می‌شود که این عزیزان بتوانند تاثیر خوبی بر روی فرهنگ جامعه بگذارند. عزیزانی از همه کشور، حتی از کشورهای دیگر آمده بودند و در این دوره‌ها شرکت کردند.

برای سال نود و پنج ما برنامه‌های خوبی برای شما داریم؛ انشالله بتوانیم تاثیر خوب بر روی شما بگذاریم.

کتاب بیست و یک کلید طلائی ثروت و توانگری که سالهاست نوشتن‌اش تمام شده به شما قول می‌دهم که در سال نود و پنج چاپ بشود و به دست شما برسد. کتاب تکنیک‌های تقویت‌حافظه، و پَک‌های جدید حافظه و تکنیک، که ما مدتها پیگیر بودیم که ورژنِ جدیدِ آنها تولید شود که رضایت شما عزیزان را بدست بیاورد امسال به دست شما می‌رسد.

دوستان! لطفاً قلم و کاغذ را آماده کنید... الآن که اول سال است، نکته مهمی را خدمت‌تان عرض می‌کنم که با هم به آن عمل کنیم. آن مورد این است که: اهداف‌مان را برای سال نود و پنج بنویسیم. اهداف مهمی که داریم:

  • مادی،
  • شغلی،
  • معنوی،
  • جسمی.

سال نودوپنج مبارک! دکتر سیدا برای شما پیامی دارد ...

این هدف‌ها را در عین اینکه بزرگ و جاه‌طلبانه باشند معقول و منطقی هم باشند، بنویسیم. موقعی که می‌نویسیم 44% احتمال رسیدن به این اهداف بیشتر می‌شود و موقعی که ما این اهداف را بنویسیم جزء 3 درصد از افراد تاثیرگذار جامعه می‌شویم. 3 درصد از مردم اهدافشان را می‌نویسند، این اهداف را بنویسید، هدفهای بزرگی که دارید برای سال 95، انشالله سال آینده این موقع این دفتر را نگاه کنید، هدفهایی را بنویسید که موقعی به آنها رسیده باشید برای همیشه سال نود و پنج یادتان بماند به نقطه عطفی در زندگی تبدیل بشود.

موقعی که ما اهداف‌مان را بنویسیم جزء 3 درصد از افراد تاثیرگذار جامعه می‌شویم
فقط 3 درصد از مردم اهدافشان را می‌نویسند

آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان دارم.
امیدوارم که سال نو سالی پر از خیر و برکت خوشی سلامتی برای شما و همه انسان‌های کره‌خاکی باشد. خدا نگه‌دارتان.

 

دکتر محمد سیدا
​مرد حافظه ایران

 

 


نظرات کاربران
  • تشکر فراوان
    رضا ابوعطایی03/20/2016 09:34:49 ق.ظ
    سلام همچنین ارزوی خوش وسلامتی برای تمامی مردم و موسسه و همکاران خوبتون دارم اقای سیدا.امیدوارم همیشه سلامت باشی و افتخار ایران عزیز باشی و همیشه بالای سر ما باشی تا از این تکنیک ها و علمی که در اختیار داری استفاده کنیم.شاد و پیروز وتن درست باشید
ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب

شروع کلاس های محصلان موفق 2 از امروز

26\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر

اتمام تخفیف کارگاه حافظه برتر به مناسبت 8k تلگرام

26\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر

تنها 3 روز مانده به اتمام ثبت نام کارگاه حافظه برتر

26\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر

گزارش دوم همایش بزرگ دوپینگ حافظه 2017

22\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر

برنامه جلسه 13 و 14 ام مدرسان موفق دوره پنجم

20\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر