محصلان موفق (6)

 

آغاز ثبت نام ششمین دوره محصلان موفق (تابستان)!

 

ثبت نام دوره محصلان موفق (6)

تابستان

 

 

یکسال تحصیلی همراه شما و دلبندتان هستیم

فرزندان شما علاوه بر تحصیلات آکادمیک نیاز به آموزش و مهارت های زندگی نیز دارند. این مهارت ها اکتسابی هستند، بر طبق تحقیق دانشمندان در این زمینه، سنین زیر 20 سال بهترین زمان یادگیری این مهارتها است.

 

ما این مهارت ها را به بهترین شکل به فرزندان شما می آموزیم

بشتابید و زمان را از دست ندهید

 

محمد سیدا
در فکر آینده و موفقیت فرزندان شماست 

او می گوید دوره محصلان موفق وظیفه ی انسانی من است که دانش آموزانی را آموزش دهم که با همسن های خود متفاوت باشند و افراد موفقی در تمامی طول زندگانی خود باشند. هدف دکتر سیدا  این است که فرزندان شما اعتماد به نفس بالا، جرئت ورزی، هوش هیجانی و هوش مالی بالایی داشته باشند و با همراهی مشاوران برجسته در طول دوره می توانند ایرادهای رفتاری و نحوه تعامل خود را برطرف کنند و با یادگیری مباحث تندخوانی و حافظه و همچنین مشاوره درسی بتوانند در مدرسه نیز خود را شکوفا کنند.

 

همراه درس به فرزندان خود شیوه درست زندگی کردن را بیاموزید


 

هدف اصلی ما در دوره «محصلان موفق» این است که دانش‌آموزان، برای تمام مقاطع تحصیل‌شان پایه را درست بگذارند؛ برای همین برنامه‌ریزی درسی برایشان داریم که توسط مشاوران باتجربه و خاص، انجام می‌شود. در کنار تمامی این موارد برای‌شان برنامه‌های تفریحی آموزشی هم داریم، که در جریانِ برگزاری آنها، مشاوران مشاهده‌گر ایرادهای رفتاری بچه‌ها را پیدا می‌کنند تا نحوه تعامل آنها نیز بهبود یابد.

 

هدف ما تربیت محصلانی موفق است که بتوانند تبرهای خود را تیز نمایند و با تبرهایی برٌنده به سوی محیط های کاری و آینده ای قدرتمند پیش بروند

 

ظرفیت دوره «محصلان موفق» محدود است.

هر دوره فقط 30 نفر

 

 

توجه شما را به پرسشی جلب می کنیم که بیشتر عزیزان علاقه‌مند به حضور در این دوره از ما پرسیده‌اند:

آنها می‌گویند: آموزشهای جدید و بسیار جالب این دوره توجه ما و فرزند ما را جلب کرده است، اما وقتی به شرایط خودمان نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که فرزند ما زمان زیادی از روز را در مدرسه است و بعد از آن هم تمرینهای درسی که در خانه به او داده‌اند وقتش را پُر کرده‌است، تازه او را کلاس موسیقی و ورزش و ... هم ثبت‌نام کرده‌ایم. دوره محصلان موفق دوره بسیار خوبی است اما چطور با این مشغله فراوان در آن شرکت کند؟

 

ما معمولاً در پاسخ به این عزیزان می‌گوئیم که: متشکریم، شرایط و مشغله شما و فرزندتان را درک می‌کنیم. این شرایط برای بسیاری از دانش‌آموزان وجود دارد اما... دعوت می‌کنم یک داستان کوتاه و جالب  در همین‌باره بخوانید:

 

کشتی "راتانکو" در دریای سیاه در حال حرکت است. خدمه آن به سختی مشغول خدمت‌رسانی هستند و آن‌قدر سرشان شلوغ است که وقت نمی‌کنند حتى خودشان از سفر و مناظر فقط برای دقایقی لذت ببرند.

 

حالا یک خبر مهم داریم؛ از همان ابتدا به دلیل یک اشکال فنى، کشتى چند درجه از مسیر منحرف شده‌است. ملوان جوان هم متوجه این اشکال نشده و کشتی "راتانکو" هر جا که بادبانهایش آن را ببرند می‌رود ولی خدمه همچنان مشغول خدمت‌رسانی هستند و به مسافران رسیدگى مى‌کنند، به نظر شما سرنوشت این کشتی چه می شود؟

 

ممکن است مانند افرادی که دلسوزانه در کشتی کار می‌کنند، به فکر فرزندتان باشید و سرش را به هر دلیلی شلوغ کرده باشید.

 

اما سرنوشت او چه خواهد شد؟ پیشنهاد می کنیم این مسئولیت‌پذیری، دلسوزی و انرژی خودتان را صرف جایی کنید که به تمام زندگی‌اش شادمانی و ثروت بیشتری خواهد داد.

 

اگر این «ملوان جوان» را به GPS مجهز کنید که موقعیت او را یادآورى کند، هرگز به مانعى برخورد نخواهد کرد.

 

دوره «محصلان موفق» مانند یک برج مراقبت یا یک فانوس دریایى فرزند شما را کمک خواهد کرد که راه را پیدا کند، بهتر استعداد خودش را بشناسد و روى آن متمرکز شود.

فانوس دریایى فرزند شما را کمک خواهد کرد که راه را گم نکند و مسیر درست را با شناخت بهتر و دقیق تر استعدادهای خود تشخیص دهد و روى آن متمرکز شود.

 

به قول استاد سیدا کسى که زیاد زحمت مى‌کشد زیاد نتیجه نمى‌گیرد، زحمت بایستى در جهت درست باشد که نتیجه درستى را به ارمغان بیاورد.

 

 

 

 

آیا این پرسش‌ها ندای درونیِ شماست؟

  • من میخواهم فرزندم در ارتباطاتش درست عمل کند
  • من نگران استرس و اضطراب فرزندم هستم
  • من قصد دارم به فرزندم رفتار درست را آموزش دهم اما شیوه اش را نمیدانم
  • من به دنبال کشف استعداد های فرزندم هستم اما نمیدانم چطور
  • من میخواهم فرزندم از شبکه های اجتماعی درست استفاده کند
  • من میخواهم فرزندم هدفمند باشد و مسیر زندگی را درست طی کند
  • من میخواهم فرزندم در آینده موفق شود
  • من میخواهم فرزندم قدرت حل مسائل و تصمیم گیری درست داشته باشد
  • من میخواهم فرزندم در آزمونهای مدرسه و آزمون ورود به دانشگاه موفق باشد

 

 

مهارت ها و آموزه های این دوره:

 

تست استعدادسنجی

از همان ابتدا در مسیر موفقیت قرار می‌گیرید.

این آزمون طوری مهندسی شده‌است که به شما و فرزند شما دید وسیع‌تری از توانمندی‌ها و استعدادهای او می‌دهد.

 

دوره حافظه و تکنیک برتر

تمام پیشرفت‌های فردی از مهارت‌های ذهنی آغاز می‌شود.

در این دو دوره عالی، ویندوز جدیدی روی ذهن نصب می‌شود تا سرعت مطالعه و قدرت حافظه مغز را ارتقاء بدهد.

 

مشاوره تحصیلی و برنامه‌ریزی درسی

دانش‌آموزانی که ملوان کشتی موفقیت‌شان هستند اگر فانوس‌های دریایی را بدرستی ببینند، مسیرشان را بسیار سریع‌تر و خوشایندتر طی می‌کنند. مشاوران و برنامه‌ریزان تحصیلی همان فانوس‌های دریائی هستند که موقعیت او را بهتر از هر کسی به خودش نشان می‌دهند.

 

برنامه‌های تفریحی آموزشی

در مدت یک سال تحصیلی که بچه‌ها تحت پوشش دوره «محصلان موفق» هستند، برنامه‌های تفریحی شاد و لذت‌بخشی برایشان تدارک دیده شده‌است که حساب شده و به‌موقع، باتریِ روحیه و انگیزه آنها را شارژ می‌کند تا آموزش را در کنار تفریح تجربه کنند. این موثرترین متد آموزشیِ روزِ دنیاست.

 

استفاده هدفمند از شبکه‌های اجتماعی

استفاده مفید و درست از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی باعث کاهش یافتن خطرات آن می شود و نه‌تنها بد نیست بلکه اگر هوشمندانه استفاده شود مثل یک کاتالیزور برای دریافت اطلاعات و مفاهیم آموزشی عمل می‌کند.

در این دوره بچه‌ها به صورت منطقی‌تر و مفیدتر از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند.

 

افزایش اعتماد به‌نفس و عزت نفس

یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های این دوره است.

اعتماد به نفس و توانائی نظر دادن در جمع در عین احترام و ادب می‌تواند دریچه‌ای جدید از ارتباطات را به روی فرزند شما باز کند و از او شخصیتی قوی تر و قابل احترام بسازد.

 

افزایش هوش مالی

برداشت درست از پول، پس‌انداز و مفاهیم پایه‌ای و اساسی مالی.

در این دوره بچه‌ها با تمام وجود درک می‌کنند که داشتن هر چیزی حتی موفقیت بهای خودش را دارد و کسی که بهای آن را پرداخت می‌کند زودتر به آن دست پیدا می‌کند.

 

افزایش هوش هیجانی

فرزند شما چطور می‌تواند به‌صورت رضایتمندانه با دیگران ارتباط برقرار کند؟

به او آموزش داده می‌شود تا احساس سَرخوردگی، شرمندگی و زده شدن از جامعه را با مواردی همچون شجاعت، نقدپذیری و رضامندی جایگزین کند.

در مجموع مهارت حل مسئله و تصمیم گیری،  مهارت تفکر خلاق و تفکر نقاد، مهارت ایجاد روابط موثر و حل تعارضات بین فردی

و مهارت مدیریت استرس و مقابله با هیجانهای منفی از مهمترین مولفه هایی ست که برای سبک زندگی جرات مندانه و با کیفیت یک نوجوان در این دوره ها آموزش داده می شود

 

دوره NLP

برای صرفه‌جویی زمان در توانایی حل مسائل، تحلیل درست از شرایط و تصمیم‌گیری درست، کافی است ذهن فرزند شما از قبل برنامه‌ریزی شده باشد.

دوره NLP یک برنامه‌ریزی ذهنی را به او ارائه می‌کند که موفقیت تحصیلی را به صورت عادت دربیاورد و در واقع خودش را برای موفقیت شرطی کند.

 

دوره EFT

تکنیک‌های بسیار ساده‌ای هست که اگر اجرا کنیم بلافاصله استرس ما را کم می‌کند.

این تکنیک‌ها در مواقع ضروری مثلاً قبل از سخنرانی برای یک جمع یا کلاس یا پیش از نشستن روی صندلی امتحان می‌تواند آرامش را ایجاد کند.

 

مشاوره اولیا برای ادامه تحصیل بچه‌ها

پیشرفت تحصیلی یک زنجیره ادامه‌دار است.

در این دوره علاوه بر بچه‌ها، اولیا محترم نیز با مشاوره‌های تخصصی در زمینه ادامه تحصیل می‌توانند با دید بازتر و با گزینه‌های بیشتری به همراه فرزندشان تصمیم‌گیری کنند.

 

شخصیت شناسی 

من کیستم؟

چرا با خواهذ یا برادرم متفاوت هستم؟

چرا نمی توانم حرف هایم را به والدینم منتقل کنم؟

انگار به یک مترجم نیاز دارم!

چرا بعضی از دوستانم در شرایط مشابه من بیشتر موفق می شوند؟

کدام کارایی در من است که می تواند سکوی پرتاب یا سثوط من شود؟ باید چه کنم؟

رفتارم چه فرقی با شخصیتم دارد؟

کدام ژنتیکی است و کدام اکتسابی؟

چطور می توانم خودم را با محسط و اطرافیانم با وجود اخلاف های مختلف وفق دهم که به بهترین ارتباط با آنها برسم؟

 

آشنایی با آسیب های اجتماعی مواد مخدر

غم انگیزترین تراژدی انسان معاصر اعتیاد به مواد مخدر است.

علت آن عدم آگاهی و شناخت نوجوانان و جوانان نسبت به عوارض سوء مصرف مواد مخدراست.

مواد مخدر نگرانیهای زیادی برای خانواده و آحاد جامعه در بر داشته و متاسفانه این امر در حال افزایش است و ما شاهد رشد روز افزون آن در سنین پایین هستیم.

اما خبر خوب این است که توسعه آموزشهای مهارتهای زندگی و آگاهی از عواقب سوء مصرف و شناخت عوارض انواع مواد مخدر می تواند این خلاء را پر کند و به طور قطع مواردی چون پایین آمدن کارایی و خلاقیت فرزندتان را از بین برده و در کاهش تقاضا و مصرف آن تاثیر گذار باشد.

 

مشاوره جنسی

چگونه به مسائل جنسی فرزند خود پاسخ دهیم؟

صحبت کردن درباره ی این موضوع اغلب برای والدین کار دشواری است ضمن اینکه ارائه دادن اطلاعات مناسب با مراحل رشد کودک و نوجوان برای درک جنسی او از دنیا ضروری است.

آنچه در این مبحث فرا می گیریم:

پاسخ به کنجکاویهای جنسی فرزندتان و باید و نبایدهای آموزش های مسائل جنسی و آنچه پدر و مادرها باید بدانند.

 

برنامه های تفریحی

درمدت یک سال تحصیلی که بچه ها تحت پوشش دوره محصلان موفق هستند، برنامه های تحصیلی شاد و لذت بخش برایشان تدارک دیده شده است که حساب شده و به موقع باتری روحیه و انگیزه ی آنها را شارژ میکند تا آموزش را در کنار تفریح تجربه نمایند.

این موثرترین متد آموزشی روز دنیاست.
 

 

دوره متفاوت محصلان موفق موجب موفقیت در تحصیل و مهمتر از آن موفقیت در تمام جنبه های زندگی و تربیت انسان هایی شاد، موفق و خلاق  می شود.

 

 

 

ثبت نام دوره محصلان موفق (6)